Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim, de nem is...

Nincsenek barátaim, de nem is lesznek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy bennem van a hiba. De soha az életbe nem voltak normális barátaim és haverjaim se. Haverokból van 2 de nem igazán beszélgetünk.

A napjaim úgy telnek el, hogy bent vagyok a suliba és nézem a többieket hogy mitcsinálnak. Engem teljesen mindenki kizárt a területéről. Ha mondok valamit akkor biztos lehordanak mindennek ezért inkább meg se nyikkanok.

Egyébként figyelembe sem vesznek, van hogy (pl.ma) bemegyek a wc-be és elsírom magam, hogy milyen xar vagyok és a gimibe sem lesznek barátaim. És még a szüleim is mindig mindennek lehordanak napi szinten. Mindig elmegyek osztálykirándulásra, bennem van a remény hogy azér' mégis hátha valaki észrevesz és kijövünk de már azon gondolkodom hogy a bankettre se megyek el..

Párkapcdolatról csak annyit hogy

elhatároztam magamnak, hogy az életbe semmiféle párkapcsolatba nem is fogok belemenni mert csak mindenki megcsalja a másikat, ahogy csak tudja. Szóval minek akkor az ilyen..

Amúgy mindjár itt a ballagást. És egy teljesen új helyre kerülök.

Nem tudom mitcsináljak, de sokszor úgy érzem hogy nem kellett volna megszületnem.

15/l



2018. ápr. 26. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ne erezd magad rosszul! Altalanos iskolaban nekem sem voltak nagy barataim, max olyanok, akikkel joban voltam suliban, de sulin kivul soha sem talalkoztunk.

Szerintem ha kiderul, hogy kik lesznek az osztalytarsaid, akkor mindenkepp legyel nyitott felejuk! Jelold be oket facen, es akik szimpatikusnak tunnek, irj rajuk. Kerdezd meg mi a hobbijuk, miert ezt a sulit valasztottak stb. Lesz tema, hogy mirol beszeljetek, csak ne zarkozz magadba :)

2018. ápr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el középsuli/gimi egy új élet kezdete, ha megakarsz változni és máshogy élni ott megteheted. Szinte olyan képet mutathatsz amilyet szeretnél, még ha régi sulidbol is lesz osztálytársad vagy évfolyamtársad. Felejtsd el az általános meg ami ott történt és ahogy ott léteztél. Amugy se vagy szar csak a hormonjaid szorakoznak veled, de majd észhez térnek, ne fordulj be légy vidám és kedves nyitott az újakkal. Ha jol csinálod imádni fogod minden percét, de ha ugy csinálsz mint eddig akkor e számít másra mint amilyen eddig is volt. A párkapcsolos elhatátozásod meg butaság ahogy van, nem egyszerű jó párt találni de van szép oldala is és ha nem egy barmot választasz akkor bármi kisülthet belőle. De fontos soha.ne ugorj bele semmibe fejestűl, mindig csak annyit adj bele mint amennyit kapsz. És így ha szarul is sülnek el a dolgok, nem lesz olyannyira gáz. És könnyen tovább léphetsz, csak azt tartsd szemelött h a saját boldogságod az első. Majd kinövöd ezekez az érzéseket (persze ha nem merengesz mindig rajtuk, mert különbe megekedsz bennük és elsüljedsz.

f/24

2018. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet. Csak engem még az ofőis baszogat napi szinten
2018. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!