Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartottam egy babát, úgy...

Megtartottam egy babát, úgy hogy az apuka nem akarta a babát. Az apuka családja nagyszülök semmit nem tudnak. Hogy a világ végén van egy unoka. Felkeressem e öket hogy van egy pár hónapos unokájuk? Vagy hagyjam igy?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 17:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem hagyd. Ne keresd meg őket. Így, hogy az apuka nem is akarta...jól meglesztek ketten is.
2009. jan. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
86%
en meg csak egy kepet kuldenenk hogy tessek itt van az unokatok! de azt tudatnam veluk hogy semmit az egvilagon nem akarok toletek, csak jo ha tudjatok van egy unokatok a fiadtol! kesz ennyi!
2009. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
94%
Apuka tudja, hogy megtartottad, és a szüleinek nem mondta el..? Jól értem?
2009. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
92%
Nezd, eloszor is donts el,hogy Te jol erzed-e magad,elvagy -e az apuka es a csaladja nekul! Egyebkent milyenek, rendes emberek??
2009. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
Én nem is akarok tölle semmit (gyerektartás stb)csak mégis a nagyszülök valsz nem tehetnek az egészről..
2009. jan. 23. 17:48
 6/64 A kérdező kommentje:
Igen...apuka tudja...idönként beszélünk...s a szüleinek nem én akartam elmondani,ugy gondoltam ennyit felvállal ha többet nem is....érett férfi...Nyugottan elöadhatná ugy a hogyan ö gondolja...de nem teszi...nem értem miért?
2009. jan. 23. 17:52
 7/64 A kérdező kommentje:
Megvagyok apuka nélkülŰ(persze fáj)de ez van....No de a szülök azok mégis csak más....vagy lehet rosszul gondolom..
2009. jan. 23. 17:54
 8/64 anonim ***** válasza:
92%

Nem gondolod rosszul, csak sok esetben a szulok( most itt a csaladra gondolok) kepesek inkabb a gyermekuk melle allni, annak ellenere is,ha tudjak,h nincs igaza.

A lenyeg az, hogy kimelned kell magad az esetleges tovabbi fajdalmaktol! :)

2009. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
77%

Rosszul gondolod az egészet. igen is kérj gyerektartást. ha biztos vagy benne (esetleg apaságival nem derülki más) hogy ö az apa, akkor igen is követelj ha kell bíroságon keresztül is gyerektartást. ha volt esze kufircolni, legyen esze gyerektartást is fizetni.


a nagyszülöknek meg joguk van tudni hogy van egy unokájuk, ezért egy levélben esetleg közölheted, hogy tölük te semmit nem akarsz, de szivesen megmutatod az unokájukat ha szeretnék. aztán lehet negatív lehet pozitívan fogna hozzá állni.

2009. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
Igen ez nagyon igaz,a szülő álltalában a gyerek mellé áll....de én valoszinű megnyugodnék,hogy tudja mindenki akinek tudni kell..s utánna tiszteletben tartanám a döntésüket.Nem tehetek róla képtelen voltam elvetetni a kicsit....ennyi
2009. jan. 23. 18:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!