Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bosszús vagyok a volt legjobb...

Bosszús vagyok a volt legjobb barátomra, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Volt egy jó barátom, de valamin hibáztam, amivel csúnyán megbántottam, ezért megutált, nem vesz engem ember számba, próbálom vele megbeszélni az egészet, de hárít, és emiatt depressziós vagyok, összeveszésünk után 2-3 hónapig öngyilkos akartam lenni, mert más barátom nem volt és magányos voltam, totálisan egyedül éreztem magam. Psziológúshoz járok, meg néha megyünk a pszihiáterhez. Sokáig megbánást meg bűntudatot éreztem. Viszont pár hónapja van társaságom, így kevésbbé vagyok rosszkedvű, sőt szinte boldog... lennék, de amikor meglátom a volt legjobb barátomat, akkor nagyon leépülök lelkileg, rettegek, félek, pánikolok, de mostanában megváltozott valami. Legszívesebben betörném a fejét, hogy magamra hagyott, cserben hagyott, miatta depressziós vagyol, miatta szoktam sírni, miatta van lelkiismeret furdalásom, miatta vagyok psziológúsnál és pszihiáternél, miatta kikészültem, miközben ő felelőtlenül oldja meg az egészet(nem vesz engem észre, és akkor nem létezik nála a probléma). Meg legszívesebben megverném, pofoznám, elküldeném a halálba, hogy átérezze azt a 4-5 hónapot, amit átéltem. Nagyon dühös vagyok rá, tudom hogy az én hibám volt az egész, de nem értem miért nem lehet megbeszélni, kiegyezni, vagy legalább a szemembe mondani, hogy mit gondol rólam, ehelyett elbújik gyáva módon.

2018. máj. 3. 16:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Szerencse, hogy szombaton lesz a ballagása
2018. máj. 3. 16:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt a depressziot te okztad magadnak.

Egyebkent te jóvá akartad tenni a hibadat,ö meg nem . Ennyi, lépj túl rajta.

Sok ilyen lesz még.

2018. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Istenem... Te hibáztál. Nem tudom, mi volt a hibád, de mindenkinek vannak gyenge pontjai, illetve minden dolog máshogy érinti az embereket. Valószínűleg nagyon rosszul esett a barátodnak, ezért szakította meg veled a kapcsolatot. Biztos, hogy neki is rossz volt, talán csalódott benned, és azt gondolta, hogy rossz emberrel barátkozott eddig. Ne vedd bántásnak, nyilván nem ismerlek, magamból indulok ki (tehát hogy én mit éreznék) Ne őt hibáztasd mindenért. Lépj túl, hagyd békén, az élet túl rövid, hogy olyan emberekre pazarold, akik nem akarnak tudomást venni rólad. Minden jót pajti! :D:)

24F

2018. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

“Psziológúshoz járok, meg néha megyünk a pszihiáterhez”

“miatta vagyok psziológúsnál és pszihiáternél”


A keresett szavak PSZICHOLÓGUS és PSZICHIÁTER. És ha legközelebb az utóbbinál leszel, mesélj neki a dührohamaidról, váltsatok gyógyszert. Neked valami komoly bajod van.

2018. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3: Csak az a gond, hogy miatta folyton hibáztattam magam, azt gondoltam magamról, hogy egy söpredék vagyok, akinek nem lehet barátai.

#4: Remélem ez a legnagyobb problémád, hogy rosszul írtam le két szót, gondolom te sose hibázol.

2018. máj. 3. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!