Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
16 leszek júliusban. Azt hinné az ember, hogy egy ilyen korú srác, mint én, rendszeresen eljár valahova szórakozni a barátaival. Nos, nálam nem ez a helyzet. 7 fiú van az osztályban, de amikor meghallom, hogy miről szoktak beszélgetni egymással, akkor mindig elszomorodom, mert olyan témákról beszélgetnek, amik engem egyszerűen nem érdekelnek (videó játékok, filmek stb.). Van egy srác, akivel jóban vagyok, mert közel lakunk egymáshoz, és mindig együtt járunk suliba busszal, de valahányszor el akarom hívni valahova, egyszerűen lekoppint. Valószínűleg ez azért van, mert vannak más barátai, és inkább velük van együtt, nem velem. Testvéremet is mindig irigyeltem, mert ő kb. soha sincs itthon, hanem a barátaival lóg. A lányokról már ne is beszéljünk, mert nem merek leszólítani egyet se (itt már valószínűleg velem van a baj, mert aki olyan osztályba jár, ahol 30 lány van, és egyikkel se tud beszélgetni, az már gáz). Aki válaszol, nyugodtan írhat hosszabb kommenteket is, bőven van időm elolvasni őket.

2018. máj. 4. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Hasonló cipőben jártam ennyi idősen. A saját osztályommal nem találtam meg a közös hangot, 2 csaj jött be, de mind2 visszautasított, a többiek meg hülyék voltak. Én azt tettem, hogy az évfolyamtárs osztályokban, vagy pár évvel (max 2 osztállyal) lejjebb járókkal haverkodtam. Többnyire bejött a dolog, bár nem jártunk össze. Szerintem a srácot ne hívogasd el, mert lehet h azt hiszi meleg vagy, hogy mindig hívogatod. Ha elég jó barátjának tart, ő fogja felajánlani a dolgot. A lányok.... Nos, a legfontosabb, hogy meglegyen az önbizalmad. Nem tom hogy nézel ki, de fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Ha ez sikerült, de nem akarsz élőben kezdeményezni még, egyszerűen írj rá a kiszemelt csajra, ha olyan nincs, akkor meg csak írj rá a szimpikre, barátkozás céljából. A normálisabbja nem fog visszautasítani. Én a magam részéről sok sikert kívánok.
2018. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Másik osztályból sincs senki akivel tudnál barátkozni? Vagy valamilyen edzésre nem jársz?


Egyébként én szívesen beszélgetek,ha gondolod írj.

14/L

2018. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én nagyon átérzem a helyzeted!Pontosan ez a prolbémám nekem is. 16L vagyok és vannak barátaim, de nagyon otthon ülő típusok és ha valahová elhívom őket akkor csak hümmögnek nyünnyögnek. Szóval én itt tespedek a szobámban miközben itt a nyár és majd megőrülök, hogy nem tudok kimozdulni. Én abban bízom, hogy valahogy megoldódik ez a dolog előbb utóbb. Ha van kedved kibeszélni, hogy mennyire szar most nekünk írj nyugodtan :D
2018. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Így végigolvasva a hozzászólásokat, szerencsémre ülök:))))


Miért kell nektek bárki ahhoz, hogy kimozduljatok otthonról???

Valamelyest öreg madár vagyok hozzátok képest, de ha focizni akartam vagy bárki, akkor lementem a pályára s Sziasztok srácok, beállhatok valamelyik csapatba? Ha bejött, akkor játék volt, ha nem, akkor más program lett.

Vagy elkezdtek egyedül kicsit kirándulni, fotózni járni...akármi, de menni, nem a tufabukot bámulni...depizni mások kamu élményein.

Ma meg mindig van valami kaland, ha kiteszi az ember a lábát...vagy csak én vonzom be.


Manapság itt a net s csak fel kell dobni egy ötletet, akár itt, hogy egy kis közös bringázás A---B-ig, aztán két pofára fagyi, aki jönni akar az itt s ekkor legyen ott!

Lehet rendezvény-kiállítás, koncert...strand...

Mi a túró nehéz ezen???

Mozgás, itt a nyár!

2020. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
en is igy vagyok most, habar nekem anno volt sok baratom de mar nincs egy se...itthon ulok, nyomom a pubg-t... szep nyar!
2020. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én melózok most, meg már járogatok bulizni is. Szerencsére sokminden változott ezalatt a 2 év alatt.
2020. júl. 21. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!