Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megmondtam egy barátnőmnek,...

Megmondtam egy barátnőmnek, hogy átlátszó a ruhája, erre nagyon kiakadt rám. Csak én nem értem?

Figyelt kérdés
Egy hónapon belül kétszer mondtam neki. Először egy nagyon vékony, nyári ruha volt rajta, másodszor egy leggings nadrágként. Első esetben nem mondott semmit, témát váltott. Másodikban pedig kiakadt, hogy mit mondom én neki, hogy látszik a bugyija, ő engem ilyesmivel biztos nem zaklatna. Meglepett, amit mondott, mert én épp elvárnám a barátomtól, hogy szóljon ilyen esetben, ezt el is mondtam neki. De azóta is duzzog, amit nem értek, mert felnőtt emberek vagyunk, legalábbis azt hittem...
2018. máj. 7. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Gáz a kislány.

Szerintem szégyelli magát, azért duzzog.

Hord még ilyen ruhákat?

2018. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kislány 23 éves... Egyáltalán nem szégyelli magát, azt mondta neki így tetszik és ő szereti a leggings-cropptop párost, mert jó teste van. Ami igaz is, tényleg csinos, de attól nem kellene szerintem emberek közé így mennie. Azóta már vett több sokat mutató ruhadarabot :) .
2018. máj. 7. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Tipikus sablon viselkedés. Jól tudja ő hogy kint van. Direkt van kint, figyelemfelkeltés. Csak szeretné eljátszani hogy nem tud róla. Mikor mondod neki már nem tudja többet tettetni. Ilyenkor vagy megjátsza milyen kínos átveszi, és marad a "nem tudtam róla" verziónál, vagy úgy reagálja le ahogy most, így tovább mutogathatja a seggét.
2018. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!