Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire gáz, ha egy barátom...

Mennyire gáz, ha egy barátom bevallja a barátnőmnek, hogy tetszik neki?

Figyelt kérdés
Lehet én vagyok az elfogult, de én az ilyet nem tudom tolerálni és a társaságomban megkapom a hideget-meleget miszerint ez teljesen okés dolog és túlreagálom azzal, hogy egy melegebb éghajlatra kívánom az illetőt. Nektek mi a véleményetek erről?
2018. máj. 1. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem ítélheted el a barátodat azért, mert elmondta a csajodnak, hogy tetszik neki. Ha jó a viszonyotok, szerintem nem nagyon kellene félned attól, hogy otthagy téged vagy megcsal vele. Ha pedig okod van félni, akkor nagyon gyorsan tenned kellene valamit, hogy rendbe jöjjön kapcsolatotok.
2018. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon előre felkötheti magát minden pasi, aki ismerkedni merészel lányokkal.
2018. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de én ezzel úgy vagyok, hogy számomra ez már megkörnyékezésnek számít és az én "kódexembe" az ilyen nem fér meg, ezzel akkor egyedül volnék?
2018. máj. 1. 15:35
 4/7 3.14159265357989 válasza:

Te egy srác vagy és van barátnőd, akinek az egyik haverod bevallja, hogy tetszik neki (mármint a lány a havernak tetszik), ugye? Hátizé, szerintem az egy dolog, ha szépnek/csinosnak tartja, amiatt nem kéne felkapni a vizet, hát nyilván azért vereget hátba téged a haverod, hogy "jó csajjal jöttél össze, ez a beszéd, pajti", és nem azt mondja, hogy "hát haver, ezt gondold át még egyszer, se nem szép, se nem csinos, és buta mint egy darab föld...". Szóval ennek szerintem valamilyen szinten örülni lehet.

De ha arról van szó, hogy konkrétan tetszik neki a csaj és úgymond akarna tőle valamit, hát, az úgy nem annyira okés szerintem sem... talán beszélj a sráccal ez esetben?

2018. máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ezek szerint a barátodnak fontosabb a csajozás, mint a barátságotok. Nem kell nagyon kiakadnod rajta, de tudd, hogy egy ilyen ember nem az a személy, akire bármikor bármiben számíthatsz. Mától hívd csak egy haverodnak.
2018. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

az utolsóval egyetértek, én is eléggé kiakadnék hasonló helyzetben, inkább meg is szakítanám a barátságot az illetővel. bár ez attól függ, hogy milyen szinten/módon tetszik neki. ha csak úgy hogy "de szép lányt szedtél össze haver, büszke vagyok rád, nekem is elkéne egy hasonló csinos leányzó", az teljesen oké, egy csomószor átéltem már ezt a barátom haverjaival. aki többet akar a lánytól, az úgyis feltűnik.

17/L

2018. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem leirni a teljes tortenetet, de nem hatbaveregetosen gondolta. De orulok, hogy nem en vagyok ez esetben a "rossz"
2018. máj. 8. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!