Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Zárkózott, de baráti körben...

Zárkózott, de baráti körben laza emberek, hogyan férkőzhet egy új ismerős a bizalmatokba, hogy barátok legyetek?

Figyelt kérdés
Új közösségbe kerültem és itt megismertem valakit, egyszerűen lenyűgözött, ahogyan él, és amiket elért, ahogyan küzd a céljaiért, kivívta a tiszteletemet, de csak a már jól ismert baráti körében nyitott és laza, másokkal zárkózott. Szeretnék közelebbi ismeretséget kialakítani vele, de nem akarom lerohanni. Amikor még nem tudtam, hogy ilyen, sajnos kicsit túltoltam, mert lelkesített a személyisége, nem jól közelítettem felé, hiba volt. Mit tehetnék, hogy megtörjön a jég?
2018. máj. 7. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Pozitiv elmenyek kellenek. Ha azt latja az illeto, hogy segitesz neki valamiben, megdicsered, vagy kimutatod az erzeseidet, hogy tenyleg szeretnel a kozelebbi ismerose lenni, akkor elobb-utobb veled nyitottabb lesz.
2018. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!