Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedik így a barátnő...

Miért viselkedik így a barátnőm? 13/L

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőmről van szó. Már egy ideje nem szólt hozzám aztán ma megkérdeztem, hogy miért viselekdik így. És ma azt mondta nekem, hogy valaki azt mondta neki, hogy én már nem akarok vele barátkozni, meg, hogy utálom őt. Pedig ez nem igaz egyáltalán. Meg amikor elmondtam neki hogy ez egyáltalán nem igaz, akkor azt mondta, hogy már mindegy mert, ha én nem akarok barátkozni akkor haggyuk. De még azt sem értem, hogy miért másnak hisz inkább mint nekem. Úgyhogy most nagyon nem értem mi van vele:/

2018. máj. 8. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, hülye
2018. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azért arra kíváncsi lennék, ki terjeszt rólam hazugságokat. (Vagy ő maga találta ki ezt a mesét, mert ő nem akar már veled barátkozni.)Nem tudsz mit csinálni vele, de nem is vesztesz semmit, ez nem egy értékes ember.
2018. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan valakinek nem tetszik, hogy jóban vagytok. Szerintem, együtt menjetek oda az illetőhöz, és mondjátok el neki, hogy nem sikerült titeket egymás ellen fordítani, aztán ne is szóljatok hozzá többet. Akkor majd elgondolkodik egy kicsit... :)
2018. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. máj. 8. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!