Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kéne ezt a helyzetet jól...

Hogy kéne ezt a helyzetet jól kezelnem? Miért viselkedik így ez a nő?

Figyelt kérdés

Kb 4 hónapja ismerem ezt a nőt. (28éves) A párom összebarátkozott egy férfivel, és ennek a férfinek a felesége az én "barátnőmmé" vált. Eddig csak négyes programba voltunk, ketten sosem mentem el vele sehova. Elég sok bizalmas dolgot osztottunk meg egymással. Aztán beszéltünk arról, hogy nekem mi az álom hajam, elmondtam hova akarok menni megcsináltatni, és egy pontos képet is mutattam neki. Eltelt 1 hét, és megcsináltatta azt a hajat pontosan amilyet én szerettem volna, és ráadásul olcsóbban, mert talált egy lányt aki azon a helyen dolgozott...többször kérdezgettem már, hogy mi ennek a fodrásznak a pontos neve, elérhetősége, de sosem válaszol, mindig kitér a téma elől, és látom az arcán azt a gonosz kis vigyort...még régebben mutattam neki fehérneműt, illetve ruhát, azt is mondtam, hogy ezt fogom megvenni. Még én oda sem értem, hogy megvegyem, ő pár nap elteltével már azt mutogatta, hogy ő megvette őket 8pontosan azt amit mutattam)...voltam egy sminkesnél, aki csodaszép sminket csinált nekem szilveszterre, mire következőre négyesbe találkoztunk ő is fennhangon mondta, hogy ő most sminkestől jön, és tette nekem magát.... ez a nő amúgy korához képest nagyon gyermetegen viselkedik. Pedig azt hittem végre találtam egy jó barátnőt...mégis miért csinálja ezt? Egyszerűen mert őrült? A páromnak biztosan nem akar tetszeni ezt jól tudom.

21/L


2018. jan. 12. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny, irigy Rád. Amennyire tudod próbáld a kapcsolatot leápolni Vele. Valószínűleg vágyik az elismerésre, ezért utánoz Téged, valamint jól esik neki ha bókolnak, megdicsérik ennek révén.

Ezután amit tehetsz, hogy ne ossz meg vele semmilyen bizalmas információt, ha kérdez legyél szűkszavú.

2018. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Most az a baj, hogy elfogadja az ízlésedet ?
2018. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony lehet az önbizalma, nincs saját ízlése és téged másol. Legközelebb mutass neki valami olyat, ami neked abszolút nem tetszik, hogy ilyet akarsz, hátha azt is megcsináltatja :D
2018. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első, és harmadik köszönöm a válaszotokat. Harmadik válaszoló, lehet megcsinálom tényleg :D

Második válaszoló! Egyáltalán nem probléma, hogy elfogadja a stílusom, de szerintem nem így kéne "elfogadni".

Nagyon furcsa amúgy ez a nő, de ezen eddig nem is gondolkodtam, hogy kevés lenne az önbizalma, mert elég fennhéjázva beszél magáról általában, illetve múltkor is egy elég fura helyzetnek voltam tanúja..néztünk négyesbe ilyen zenei klipeket, és rihanna egyik klipje következett, és a "barátnőm" eléggé elkezdett farkas szemet nézni a férjével, mire a férje letakarta a szemét a kezével, míg véget nem ért a klip, majd, hogyha jött olyan klip amiben nő szerepelt, szintén ezt csinálta, és a feleség meg büszkén magyarázta nekem, hogy nézd, milyen jó férjem van, nem néz oda sose, hisz a férjét csak ő érdekli....

2018. jan. 12. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"ezen eddig nem is gondolkodtam, hogy kevés lenne az önbizalma, mert elég fennhéjázva beszél magáról általában"


Ez pont az alacsony önbizalom jele sokszor.

A Rihannás sztori meg pláne.

2018. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalma,nincs stílusa,nincs egy önálló cselekedete.


Mivel tetszik neki amit mutatsz,haj, smink,ruha így ő is azt csinálja,hát lesz "vki"


Nekem egy oszt.társam volt így és igen akkor 18 évesek voltunk,nem 28 :D

Kaptam egy komolyabb fényképezőt,majd egy osztálytársnőmnek is lett egy fényképezője,ugyan az a márka,de jobb típus,drágább.


Felraktam face-re egy pitypangról egy fotót,másnap ő is.

Akkor egy bogyóról akkor ő is. Kutyáról akkor is és konkrétan bármit fotóztam másnap megjelent a falán.


Mondtam,hogy fotós tanfolyamra akarok majd menni, erre rá pár hétre közli,hogy egyik nyáron vmi 2 hónapos gyors talpalós fotós tanfolyamra beíratták a szülei.


Mindig mondtam ilyen olyan felszerelés kéne hozzá. Hát nem ugyan azokat kérte a szüleitől ő is? :D Csak mi nem álltunk úgy míg suliztam nem dolgoztam ugye. Ők meg jól álltak anyagilag megengedhették maguknak.


Végül már odáig jutottam,hogy ritkán raktam fel képeket,mert nem akartam,hogy utánozzon.


Szóval az ilyeneknek nincs egy önálló ötlete meg semmi azért utánoz.

De azért felvágnia vele nem kéne..

2018. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!