Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most akkor tulajdonképpen...

Most akkor tulajdonképpen lekövérezett?

Figyelt kérdés
Egy barátom(lány) suli után együtt indultunk haza fele és pont voltunk a bicikli tárolónál közben még egy barátom odajött(szintén lány). Beszélgetünk, nevetünk és pont oldom ki a biciklim, de nem bírtam mivel egy mellette lévő nagyon közel volt és pont szenvedek, hogy nem férek hozzá. Amikor beszól a barátom akivel indultam haza hogy; ,,túl nagy a segged ezért nem férsz el,,. Oké, hogy nem egy akkora tragédia de egy amúgy is önbizalomhiányos lánynak nem éppen kedvező ,,bók,,. Utána persze aki odajött későbbi barátom tök kínosan állt mert észre vette hogy rosszul esik, persze aki mondta az nem csak nevetett. 14/L

2018. máj. 8. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha le akart volna kövérezni rosszindulatúan, akkor nem ilyen direktbe tolja.

Csak ilyen haveri ugratásnak szánta.

2018. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak a feneked köverezte le.
2018. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, lehet lekövérezett, lehet bók. Az teljesen emberfüggő. Azért illene észrevennie, ha te nem vagy vevő az ilyesmire, lehet érdemes lenne megbeszélni a dolgot.

Én is szoktam így húzni másokat, bár én inkább a "nem kéne annyit..." fordulatot szoktam használni.

A férjemmel tegnap közöltem, hogy ne egyen már annyi fagyit, mert ketten se fogjuk tudni legurítani a repülőről, ha hazajön.

Még senki nem sértődött meg rajta, mert magamról cifrábbakat is szoktam, szóval tudják, hogy csak hülyülök :)

2018. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hármas vagyok, bocs xD Nem tudom, miért ismételtem meg a "bókot" tőled, hülyülést akartam írni. Agyamra ment ez az időjárás, úgy tűnik :D
2018. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!