Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kell moziba hívni egy lányt?

Hogy kell moziba hívni egy lányt?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt, aki mondjuk mèg hivatalosan nem a barátnőm(tehát nem mondtuk ki h járunk) ès szeretnèm szülinapunkra(ugyan akkor van) elhívni moziba. Le vagyok ègve, talán szüleim adnak pènzt nem is ez a baj..


Mèg soha nam csináltam ilyet hogy kène nekikezdenem?



2018. máj. 9. 10:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha valakit elhívsz valahova vagy megkínálsz valamivel azt ne tagadószóval kezd. Próbálgasd ki családon vagy barátokon hogy az esetek túlnyomó részében (nyílván nem 100%-ban) ha megkérdezed hogy "Nem kétsz inni?" akkor arra nem a válasz. Míg ha azt kérdezed hogy "Kérsz inni?" akkor arra igen.


A csajt meg egyszerűen megkérdezed hogy "Elmegyünk mozizni?" Ennyi. Nincs trükk. Nem nagy dolog. Nem is szabad hogy annak tűnjön.

2018. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
"zúzzunk a moziba,$itte$ gádzsi...zsa!"
2018. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia.

Tudom hogy egy félős nyuszinak mint én nem sok esélye van erre de azért megkérdezem. Volna kedved moziba jönni velem?


;)

2018. máj. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gyüssz velem moziba??
2018. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
"Nincs kedved egy béna programhoz? Amúgy le vagyok égve."
2018. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15-östől várom a jobb alternatívákat.

Illetve attól hogy valami olcsó nem feltétlen béna. Lehet nem azért vinné moziba mert nem engedhetne meg magának egy drágább programot, hanem mert ehez van kedve, ezt szeretné.

2018. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

15# vagyok.

16, azt várhatod. Egyébként a mozi mióta olcsó program?

2018. máj. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!