Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhívjam velünk nyaralni...

Elhívjam velünk nyaralni barátnőmet? 17L 17L

Figyelt kérdés

Kisebb-nagyobb megszakításokkal elég régóta ismerjük egymást, olyan 5 éve.

Szüleimnek az ismerőse felajánlott egy külföldi utazási lehetőséget nyárra, nagyon nagy kedvezménnyel és egy szép tengerparti helyre.

A lány szülei elég elfoglaltak nyáron, max belföldi helyekre járnak nyaralni, másik oka az, hogy a külföldi utak megszervezése számukra elég bonyolultan megy, szóval inkább hagyják.

A lényeg, hogy tuti van bőven pénzük nyaralásra, de a szülei nem preferálják a külföldi utakat és elfoglaltak.

Azt találtam ki, hogy elhívnám barátnőmet. Kb 2-3 éve emlékszem, hogy mondta mrnnyire szeretne menni valami külföldi helyre nyáron, és nem otthon ülni.

Az utat neki kéne fizetni, mert azért annyira nem kedvezményes, hogy mi álljuk, nem 10-20.000 Ft

Nekem is jó lenne, mert legalább lenne társaságom, szüleimmel egyedül kissé unalmasak a nyaralások :( ők azt mondták belemennek, de neki kell fizetnie és még az ő szüleivel is akarnak beszélni meg a lánnyal.

Szerintetek elhívjam vagy bunkóság lenne úgy, hogy nem mi fizetjük?


2018. máj. 11. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy bunkóság, amit neki kell, fizesse ő.
2018. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el nyugodtan, az pedig természetes, hogy neki kell fizetnie. Szerintem még örülni is fog neki.
2018. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól érzed magad vele, és úgy látod, hogy ez a dolog kölcsönös, akkor persze.

Amúgy az, hogy bőven van pénzük, az nem jelenti azt, hogy arra is akarják fordítani. Ismerek olyan családot (párom családja), akik havi 4000 €-t keresnek, de 10 éve nem nyaraltak, és idén biztosan nem, meg talán még jövőre se ez a célkitűzés, mert mindig van mire költeni.

2018. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hivd el, en is ennyi idös voltam mikor igy elvittuk a baratnömet, nalunk is o fizette a sajat reszet es nagyon jol ereztuk magunkat!
2018. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!