Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok ez barátság?

Mit gondoltok ez barátság?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel már 3 éve elég jó barátok vagyunk, úgy két hetente találkozunk és mindig valami jó programot szervezünk,szinte naponta beszélünk facen is, már elég mély titkainkat is megosztottuk egymással. Mindketten 20-as évek elején járunk.

Szóval az utóbbi két hónapban állandóan azt csinálja,hogy kitalál valami programot én mondom,hogy nagyon jó menjünk el,erre aznap szól,hogy jaj még se menjünk mert ez meg az... és folyton van,hogy hetente csinálja ezt. Ez szerintem elég bunkó dolog. Vagy ha találkoztunk is de mondom ez már hetek óta nem történt meg,de előtte ha taliztunk mindig valami beszólással üdvözölt,hogy " milyen már a hajad?haha" "de hülyén beszélsz ,hahaha " (fogszabim van) stb. Szóval,hogy állandóan valami negatív dologgal próbál lehúzni ,nem tudom ennek mi az értelme, fogszabályzóm is már egy éve van még eleinte elfogadom,hogy kinevetjük,hogy beszélek de már könyörgöm eléggé hozzászoktam úgyhogy a beszédem is normális erre képes ezt benyögni??

Szerintetek miért viselkedik így? Amikor megismertem akkor velem mindig kedves volt stb,bár másokat gyakran kifigurázott és sokat panaszkodott. Lehet azért ilyen mert magával annyira elégedetlen? Vagy miért csinálja ezt? Én ezekután már nem igazán kívánok a barátja lenni..


2018. máj. 13. 12:50
 1/1 anonim válasza:
Mondd meg neki hogy így már nem akarsz a barátja lenni
2018. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!