Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most le lettem rázva, ugye?...

Most le lettem rázva, ugye? De miért ilyen ostoba módon?

Figyelt kérdés

Megismertem Face-en egy lányt, egyszer találkoztunk, adtam neki egy könyvet. Én is lány vagyok, küföldön élünk mindketten, mikor átadtam azt a könyvet, akkor megbeszéltük, hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak, majd találkozzunk még, ismerjük meg egymást. Aztán ráírtam, lemondta. Később megint ráírtam, lemondta azzal, hogy képzeljem, terhes lett, ezért mostanában nem ér rá. Gratuláltam, mondtam jó, akkor majd keressen ő hogyha lesz ideje és kedve.


Na ez 2-3 hónapja volt, azóta sem keresett, töröltem is, mondom ennek ennyi. Nem is lenne baj, hiszen még nem is ismertük egymást, csak törlésnél utoljára ránéztem, és látom, hogy se egy terhesfotó, se egy gratuláció, se semmi, ami arra utalna, hogy ő kismama, holott még az edzéseit is felrakja, minden hétvégi kirándulását, tehát ő ilyen posztolgatós típus. Szóval... ez hülye? Nem lett volna értelmesebb azt írni, hogy meggondolta magát, és csak mert mindketten magyarok vagyunk, még nem akar okvetlenül megismerni, vagy bármit, ami az igazság? Nem nézek ki szakadt, csóró, furcsa lánynak (nem is vagyok az) tehát nem kellett attól félnie, hogy majd rámászok és szívességet kérek, vagy valami. Furcsa az egész. Én hibáztam, hogy ezt váltottam ki belőle?


2018. máj. 15. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyreszt egyertelmu hogy nem akar baratkozni (hogy miert nem mondja - nem mer szembesulni - azaz elmondani neked hogy nem akar baratkozni)

Egyebkent attol meg lehet terhes, 2-3 honap utan nem szokott meg latszani de elvileg “meghirdetni” is a 3 honap utan szokas... :)

2018. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se akart barátkozni, csak gyáva volt megmondani, bár ettől még lehet terhes, pár hónap múlva kiderül. Én is külföldön élek, nagyon kevés magyart ismerek itt, de nemzetiségtől függetlenül a legtöbb újonnan megismert emberrel valahogy pont ugyanez szokott lenni, nagyon ritka, hogy a "számot cseréltünk, hamarosan fussunk össze" dologból ténylegesen ki is alakul valami haveri, később baráti kapcsolat. Ez már csak ilyen :)
2018. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még csak 3-4 hónapos terhes, az nem feltétlenül látszik meg rajta. Miért nem hiszed el neki? És miért hitted, hogy 2-3 hónapon belül majd keresni fog, ha a terhességre hivatkozva írta, hogy nem fog ráérni? És hogyhogy le lettél rázva? Hiszen te törölted őt...
2018. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Én arra gondolnék, lehet, elvetélt azóta, azért nem posztol róla semmit. Meg amúgy igaza van az egyik előttem szólónak, a terhességet csak kb. a 3. hónap után szokták bejelenteni, mert úgy tudom, fiatalabb magzatoknál elég nagy az esélye a vetélésnek.
2018. máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!