Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért zavarja a barátaimat,...

Miért zavarja a barátaimat, hogy nem szeretek nők közelében lenni?

Figyelt kérdés
Ha elmegyünk valahova (bowling, biliárd, stb.) akkor valaki(k) mindig elhív(nak) pár lányt. Nekem ezzel nincs semmi bajom, általában kerülni szoktam őket amennyire lehet (nem beszélek velük, nem nézem őket, kerülöm a szemkontaktust, stb.) és ez zavarja őket. Pedig nem én kértem, hogy hívják őket is, nem is én hívtam őket, tehát nem nekem kellene foglalkozni velük. Akkor mégis miért zavarja őket?
2018. máj. 19. 16:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Valoban mindenkihez kedvesnek kell lenni.

A jo modor szabalya.

2018. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt várják, hogy bámuld őket, csak azt hogy, ha hozzád szólnak a szemükbe nézve legalább minimális kommunikációt teremts és ne te legyél a fura haver.
2018. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem szoktak hozzámszólni.
2018. máj. 19. 17:16
 14/29 anonim ***** válasza:
76%

"Nem akarok csajozni, így fölösleges bárminemű társalgás is" - Nem, barátom, te nem veszed emberszámba a nőket. Ha emberként tekintenél rájuk, akkor a dugáson kívül még számtalan dolgot tudnál velük kezdeni.

Gondolom a haverjaidnak se tetszik, hogy ezzel megalázod a csajaikat, nekem még látatlanban is baromi unszimpatikus ez a viselkedés.

2018. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
14%

De mi bajod a nokkel?

Anyukaddal jo viszonyban vagy?

Remelem nem o az oka ennek...

2018. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
79%
Zavarja őket hogy a haverjuk szociálisan retardált. És az a vicc hogy nem is érted hogy mi a baj.
2018. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
83%
Amugy a 16-os nak igaza van!valoban nem fogod fel,hogy veled van a baj...
2018. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon illetlen dolog így viselkedni társaságban. Senkit sem kell felszedned, épp elég lenne, ha normálisan, ember módjára viselkednél velük. Engem is zavarna, ha meghívnék pár ismerőst, erre egy retardált a bandából így viselkedne. Szedd össze magad.
2018. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
13%

sztem azért, mert csökkented az esélyüket a szexre:d

amúgy meg te sem közeledsz feléjük, ők sem közelednek feléd, így nem látok ebben problémát,

gondolom, ha meg kérdeznek tőled valamit csak válaszolsz

2018. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Semmit nem akarok tőlük egyáltalán, sokkal jobb nekem nélkülük. És nem alázom meg őket, csak nem foglalkozok velük.


Egyszerűen már rosszul vagyok a közelükben. Anyukámmal jó a viszonyom.


Ők hívnak mindig engem. Pedig mondtam már, hogy nem muszáj hívniuk...


Igen, ha kérdeznek, akkor válaszolok. De nem vagyok annyira vonzó, így szerencsére a legtöbben békén szoktak hagyni.

2018. máj. 19. 23:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!