Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a legjobb...

Mit tegyek ha a legjobb barátnőm öngyilkos akar lenni?

Figyelt kérdés
Ma megtudta hogy aki neki tetszik annak van barátnője. Ezután elmondta hogy öngyilkos akar lenni mert hogy otthon lenézik meg 5 éves gyerekként kezelik. Most elkezdte mondani hogy írjunk össze 10 dolgot amit meg akar tenni mert már csak 1 hónap van hátra. Azt mondja az öngyilkosság neki megváltás lenne és szabadnak érezné magát. Tudni kell hogy egyszer már vágdosta magát. Nem tudom mit tegyek. Annyira kiszámíthatatlan a vágdosást se lehetett előre látni. Szóljak az iskola pszichológusnak vagy próbáljam én lebeszélni róla. Teljesen tehetetlen vagyok.

2018. máj. 19. 22:55
 1/7 I noor Y ***** válasza:
75%
Szoljal a pszichologusnak
2018. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vegyél neki egy palack Héliumot, egy 1.5-2 méteres pvc csövet és egy oxigén maszkot ami lehetőleg hermetikusan zár és ha lehet kérdezd meg a fejméretét, nehogy túl pici vagy túl nagy legyen. Ha leakarod beszélni az öngyilkosságról, mindenképpen az akasztásról és az érvágásról beszéld le elsősorban, mert az nagyon egészségtelen.
2018. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ő az a lány aki malacot akar tartani vagy mi?
2018. máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Vegyél neki kötelet.
2018. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
#3 igen lehetséges. Meg az is aki ki akarja vágni a barátnője szívét.
2018. máj. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, szólni kéne valakinek, de inkább te próbáld jobb kedvre deríteni. Ha szólnál pszihológusnak bedugják a pszihiátriára, és kap ott egy hónapot, ami olyan lassan telik majd, mint a fene.Sírni fog egész nap, hogy haza akar menni, ami miatt még tovább ott fogják tartani. Gyógyszerezik folyton, ami miatt majd még szarabb kedve lesz, és jól megutál. Jó, inkább csinálj valamit, mert nem lenne jó ha fiatalon meghalna, de köztudott, hogyha valaki meg akar halni, az előbb utóbb megteszi, kivéve, ha valami jó dolog éri.( saját tapasztalat) Én pl még azt is megútáltam, aki csak jót akart.
2018. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csabi0416 válasza:
Dugja meg valaki rendesen
2018. júl. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!