Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom öngyilkos...

A legjobb barátom öngyilkos akar lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Neha mar nincs kedvem csinalni. Nincs kedvem semmihez. Nem akarom oket hallgatni. Lehet egyszeruen befejezem az egeszet. Lehet erre keszitelek fel titeket.


Ezt irta nekunk egyis harmas csoportban amiben en es a masik legjobb baratja van benne. Elege van abbol hogy bantjak es csufoljak a suliban. Mit tehetnek? En es a masik lany messze lakunk tole


2017. máj. 6. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Beszeld le rola.

Ok, ez bunko volt. Legyetek vele tobb idot (nemtom milyen a kapcsolatotok), menjetek fagyizni/bulizni/setalni v csak dumaljatoo vele, hogy ne erezze magat egyedul. AM siman lehet h csak tulparazzatok az egeszet, v o dramazik, ha meg nem, es nincsen semmilyen egetrengeto problemaja, nem lehet annyira hulye h komolyan ongyilkos legyen.

2017. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ignoráld, azaz zárd ki teljesen az életedből! Te nem tudsz segíteni neki, ehhez szakember kell. Ha nem hajlandó elmenni, és kikúráltatni magát, akkor nincs értelme... nem szabad fenntartani egy ilyen mérgező energiavámpír, lehúzó kapcsolatot :/
2017. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BexiSzJGBábel válasza:
Beszélj vele! Beszéljétek meg ezt az egészet. Mond meg neki, hogy ezzrl nincs egyedül. Velem is ez van. Mindenki csúfol és nem érdekelnek. És tudod mit? Mond meg neki az igazat! Azt, hogy csak azért csinálják ezt mert irigyek rá! Irigyek arra, hogy különleges, arra, hogy egyéni. És, hogy senki sem tökéletes. Elvégre csak az csúfol másokat aki magával sem elégedet. És ha ez sem hat, mond meg neki, hogy nagyon szomorú lennél te is és a szülei is. És ha még ez sem hat beszélj a szüleivel. Mert valamit muszáj tenni! Hidd el egy felnött sokat segíthet! Nagyon remélem hogy sikerül lebeszélned.
2017. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BexiSzJGBábel válasza:
Tisztelt második válaszoló! Attól még, hogy neked nincs szíved, az nem azt jelenti, hogy másnak sincs! Segíteni kell rajta! Szerinted az a szerencsétlen pont arra gondolt, hogy elmegy a dilidokihiz? Hát te megörültél! Te mit csinálnál ha a legjobb barátod ilyesmire készülne?? Ott hagynád magára mikor a legnagyobb szüksége van rád? Hm? Mondhatom remek barát lehetsz! Tudod mit gondolok rólad a válaszod alapján? Azt, hogy egy önzö dög vagy! Igen! Jól olvastad egy önzö dög! És ezt nem csak én gondolom, hanem mindenki aki ezt olvassa. Na no comment!
2017. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :) Úgy tűnik sikerült
2017. máj. 6. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:
hat szerintem o nem akar az lenni aki az akar lenni az biztos nem irja ki mert ugy gondolja hogy megprobaljak majd allitani en is voltam igy hogy megakarom olni magam de jott egy uzenet egy regi baratomtol es igy elszalt mert olyan erzest keltett bennem (szerelem o nem volt belem szerelmes ezert vagyis azt hittem de mikor visszairta hogy az akkor rajottem hogy van meg miert elni ) amugy szerintem o biztos nem akart az lenni :/
2017. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4: Önző... lehet. De boldog is. Ismerem a képességeimet. Egy ilyen embernek nem rám van szüksége, nem tudok segíteni. Nekem meg nincs szükségem a zsarolásra, energiavámpírságra stb...
2017. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!