Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitcsináljak ha a legjobb...

Mitcsináljak ha a legjobb baratnőm folyamatosan azt érezteti velem, hogy lecserélt?

Figyelt kérdés

Már lassan három éve vagyunk legjobb barátnők és az elejen egyedül én voltam csak a barátja, és most, amikor megismer egy új embert azonnal érzem azt, hogy nekem semmit nem mond már el. Massal megbeszeli es utana lecsesz, ha azt mondom neki, hogy erről még nem is mesélt..

Én vagyok a hibás? Én csesztem vajon el valahol a baratságunkat, hogy nem vagyok neki elég?



#barátnő #lecserélt..
2017. dec. 8. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudjuk, hogy te cseszted-e el vagy sem, de ez nem is fontos. Ennek a barátságnak vége, nyissál mások irányába.
2017. dec. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lépj tovább!

Ez a barátság kihűlt, ne erőltesd!

Ha csendben lemorzsolódsz, lehet, hogy hiányozni fogsz neki, de ha ragadsz, akkor le fog vakarni, mert az emberek nem szeretik, ha valaki nem veszi észre magát.

2017. dec. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!