Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti fizetnétek 4 éven át...

Ti fizetnétek 4 éven át lakáskasszán önzettlenül a testvéreteknek?

Figyelt kérdés

Nem találtam jobb kategóriát, így a barátok topikba írom...

Tehát, öcsém 20 én 29, öcsém jelenleg elég felelőtlenül él, de magamból kiindulva, nekem is 25 évesen jött meg az eszem...

Elkezdtem fizetni 2 lakáskasszát, mert megtehetem, én kint dolgozom swédországban, fizetek 5év 2 hónapig 2 40.000res fundamentát és a végén az egészet megkapja öcsém...

Haverjaim hülyének néznek emiatt, ti fizetnétek a testvéreteknek ilyesmit, ha megtehetnétek?

Pusztán közvéleménykutatás jellegű a kérdés...



2018. máj. 22. 07:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
5 év akart lenni a kérdésben is, csak elírtam.
2018. máj. 22. 07:18
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem én lennék az életléptelen,akkor fizetném és segítenék neki.
2018. máj. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha megteheted és emiatt téged nem ér semmilyen anyagi hátrány, későbbre is lesz tartalékod akkor igen, én is támogatnám. De amint elkezdi elverni azonnal megszüntetnék minden forrást és segítséget, az ő érdekében is.

Így nehezebben fog felnőni agyilag, hogy nincs rászorulva.

2018. máj. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
persze, nagyon jo testvér vagy. Én hugomnak csináltam ugyanezt, de arra figyeltem, hogy a lakás az ő nevére az én haszonelcezetemmel legyen véve, nehogy a kis butust valaki megvezesse egyszer
2018. máj. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ha semmi problémát nem okoz nekem igen. Bár nem az egészet kapná meg, csak az egyik szerződést, azért magamra is gondolok.
2018. máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Fizetném, ha megtehetném. Ez nagyon nemes gesztus tőled, ne foglalkozz mások véleményével, ha neked ez szívből jön, tedd. Le a kalappal!
2018. máj. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom az előttem lévőkhöz.
2018. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

én mással támogatom őket így én sem ítéllek el emiatt..


mondjuk az én tesóim nagyon jól bánnak vele így nyugodtan adhatok

2018. máj. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én másképp támogatnám az öcsémet. Amennyi pénzt összegyűjt 5 év alatt (például 2 milliót) annyit adsz neki (2 milliót). Pusztán pedagógiai okokból. Szerintem ha valakinek az ölébe pottyan valami amiért két szalmaszállat nem tett keresztbe akkor azt nem fogja megbecsülni úgy mint ha egy részéért megdolgozott volna.

Engem a szüleim így ösztönöztek a takarékoskodásra.

2018. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én máshogy látom, én drogoztam, züllöttem, loptam m÷g szüleimtől is, semmivel nem érdemeltem ki a mai főnököm bizalmát ő mégis adott egy esélyt és kihozott egy olyan szakmában dolgozni, amiben akkoriban semmi voltam... pusztán mert szimpatikus voltam pofára... gyakorlatilag a mai életem csak úgy az ölembe pottyant... és mégis megbecsülöm az első percétől fogva, mert tudom, hogy mégegyszer ilyen lehetőségem nem lenne az életben.

Igaz ez nem egy ház, de ér annyit mint 10 ház az a tudás amit itt szerzek folyamatosan.

2018. máj. 22. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!