Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tette ezt velem? Mire...

Miért tette ezt velem? Mire voltam jó?

Figyelt kérdés
Régen 6. Osztálytól jóban voltam egy lánnyal születés napjára vettem neki sokmindent de ő folyton szivatott meg a hátam mögött kibeszélt de közben én sokszor mellé álltam levittem neki mindent ami kellett neki meg akartam venni tőle egy pc játékot de amiből adtam neki kölcsön pénzt azt a maradék játékot megtartottam de nem tudtam neki kifizettni így mondtam neki hogy vissza viszem így ő megfenyegettet hogy ha lemerem vinni neki akkor lenyomja a torkomon de aztán le vittem neki megszakítottam vele a barátságot széttéptem a ballagási képét is. Az anyukámnak is mondta hogy megfog verni engemet meg az anyukámat is. Rám vitte az összes barátait mert nem tudtam neki kifizteni időbe azt a szar pénzt.. a cigire is rá akart szoktattni de nem sikerült neki. ti mit gondoltok erről a barátságról? Remélem értitek miről van szó.
2018. máj. 22. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem értem azt a zagyvalékot, amit idehánytál.

Tagold a szöveget mondatokra, és használj írásjeleket.

2018. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenek a barátaim
2018. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez a helyes írási szabály nem igazán érdekel pedig próbáltam leírni a lényegett is.
2018. máj. 22. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem helyesírási szabály, hanem egyszerűen érthetetlen így a szöveg. De látom, nem fogod fel.
2018. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De felfogom... te azt felfogod vagy milyen barátnak tartod az ilyett akinek mindent megpróbálsz csinálni neki de aztán egy hiba miatt megfenyegett jóban vagy vele azt kibeszél meg minden risszat csinál vele?
2018. máj. 22. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Te ezt baratsagnak nevezed?
2018. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!