Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már veletek ilyen? Mit...

Volt már veletek ilyen? Mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy olyan ember a környezetemben aki az osztálytársam, annyira nem vagyunk jóban nem beszélgetünk sokat, olyan a személyisége, hogy általában ő beszél én hallgatom... ma megkért, hogy egy kb. 100 km-es útra vigyem el, mert elaludta a korábbi buszát és csak később ért volna oda a randira a másik busszal. Azt mondta állja a költségeket, tényleg csak annyi kellene, hogy elviszem. Erre mikor megérkezünk ad egy ezrest, hogy ezt mindenképpen fogadjam el az útért, ha már az időmet rááldoztam az üzemanyagot nem kéri ingyen... 400 Ft-os gázolajár mellett... akkora hülyének érzem magam. Ti mit csináltatok volna a helyemben? Szólnom kellett volna neki? Nem tudhatta, hogy ennél drágább az út? Akkor miért nem kérezte mennyibe kerül?
2018. máj. 26. 21:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
hát ez jó cink, minimum egy 10est adtam volna, hamár szánsz rá időt és ténylrg elviszed ..
2018. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy smucig f.kalap vagyok, tehát eleve előre kértem volna a pénzt, és olyan árat mondtam volna amiben benne van az odaút, a visszaút, és még egy kis munkadíj is (kivéve ha tudom hogy sokkal rosszabb az anyagi helyzete mint nekem). Ha elfogadja akkor mindketten jól járunk, ha azt mondja hogy inkább keres másik sofőrt, akkor meg annyi gonddal kevesebb nekem.
2018. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Átvillant az agyamon, hogy visszaadom ezt is, mondván, úgysem ér túl sokat, de még úgy sem állok, hogy ezt megtehessem... 😢😕
2018. máj. 26. 21:39
 4/11 A kérdező kommentje:
Azóta ezen gondolkodom én is, mert a busz is 1100 ért vitte volna el..., hogyha mondja, hogy nincs pénze és azért kellek akkor az az én döntésem, hogy elviszem-e, de így palira vett.
2018. máj. 26. 21:41
 5/11 anonim ***** válasza:
pff nagyon gáz. lehet, hogy fogalma sincs a pénzről. Mindenesetre tanulj ebből.
2018. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor már azt se fogadtam volna el
2018. máj. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért abba is gondoljunk bele, hogy ha az osztálytársad busszal ment volna és fel se merült hogy ő odavezessen, feltételezem nincs kocsija, nem vezet rendszeresen és akár jogsija sincs. Akkor pedig simán lehet hogy egyszerűen nem tudta mennyibe kerül.

Nekem sincs se kocsim se jogsim, a legtöbb amit egyhuzamban vezettem 100 méter volt egy üres parkolóban apámmal, hússzal száguldozva, és bevallom őszintén se a benzin árát nem követem, se azt nem tudom mennyi benzint fogyaszt egy kocsi adott távon.

Lehet hogy ő korrektnek érezte. Ha te nem, akkor kellett volna kedvesen szólni, hogy figyelj Béla, az van hogy az oda-vissza benzinem X ezer forint, nem csak egy ezres, úgyhogy ha az üzemanyagot kifizeted az annyi lesz kb.

2018. máj. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 oké, de mikor a buszjegyet se futná ki...
2018. máj. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Ezen ne bánkódj! Legközelebb ne légy ilyen jóhiszemű és tisztázd le előre akárki is az, hogy figyelj elviszlek, de nekem is pénzbe kerül a benzin úgyhogy legalább azt fizesd ki.

Nem ismerem az embert, de vagy hülyének néz, vagy tényleg ennyire buta, ezt neked jobban kell tudnod.

2018. máj. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Megmondtam volna, hogy mást nézzen hülyének, és elkértem volna tőle a TELJES összeget.


Pofátlan, de csak mert hagyod neki.


Az más kérdés, hogy BIZTOSAN NEM vezettem volna le 100km-t oda (meg annyit vissza), hogy ő randizgasson.

Hívja fel a csajt, hogy késni fog.

2018. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!