Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segítség! Keresek valakit....

Segítség! Keresek valakit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Már egy olyan 2-3 éve elég jól elbeszélgettünk twitteren amit modtanában nem használtam heti egyszer tőbbnél nagyon. Csak miatta mentem fel ha volt rá lehetőségem. Amikor utoljára felmentem törölve volt az oldala. Keresztnevét tudom (de ha jól rémlik a családnevét is) a felhasználó nevét, a várost ahol lakik és a várost ahol nemrég tanult. Illetve év honap pontosságra a születési dátumát. Facen próbáltam keresni de nem ment. Mit tegyek? Korábban nem mertem elkerni más elérhetőségét most pedig már késő. A szívemhez nőtt és hiányzik :(

#Twitter #hiány #megtalálás #twitteres barátság #hozzá nőtt a szívemhez
2018. máj. 28. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem adott kontaktot magához, akkor valószínűleg nem jelentettél neki annyit, mint ő neked. Felejtsd el!
2018. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Twitteren beszéltünk mert az fix volt. Egx olyan 6 napra eltüntem és mite tudtam volna írni, törölve volt
2018. máj. 28. 20:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat szeretnék.
2018. máj. 28. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Tessék egy értelmes válasz akkor: fogadj fel nyomozót, vagy nyomozz utána személyesen, törd fel a számítógépét, írj ki száz kérdést, ismeri-e valaki, aztán ha kiderült a neve, kenj meg valakit a lakcímnyilvántartóban, hogy kiadja a címét, menj oda és valljál neki szerelmet - tuti biztos rohadtul romantikusnak fogja ő is találni, és a karjaidba omlik és örökké együtt lesztek.
2018. máj. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2018. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
bejelölt *-* mégis számitok neki. kép név stimmel ahogy sejtettem. csak gyakori neve van. és már beszélünk is :3
2018. jún. 9. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!