Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy nincsenek barátaim, de nem is igazán keresek?

Figyelt kérdés
36f vagyok,nős 8 éve és szép lassan elfogytak a barátaim. Mondjuk az is közrejátszott,hogy kisvárosban élek és aki legjobb 3 barátom volt elköltöztek innen. Akik 2 itt maradtak azok leragadtak az állandó kocsmázáson ami,még 20 évesen még ok de már 35 évesen családdal már nem az igazi. A munkahelyemen is próbáltak többen barátkozni de nem szívesen engedek magamhoz közel senkit.Azt látom,hogy kibeszélik egymást az emberek a háta mögött,furkálódnak,irigykednek és ezért nem igénylem a társaságot. Gyakorlatilag,hobbim se nagyon van,Sokat dolgozok,ha van 1 kis időm akkor neten olvasgatok,még el szoktunk menni a párommal kirándulni,moziba,otthon tevékenykedek valamit a ház körül azt annyi. Mi a véleményetek erről a helyzetről?
2017. dec. 30. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon meg tudlak érteni! Egyszerűen más az értékrended mint a legtöbb embernek..ettől csak többet érsz, kevesebbet semmiképp. Tudom hogy néha jó lenne barátokkal elmenni erre arra, bandázni, kimozdulni otthonról. De legalább van feleséged, meg értelmesen töltöd a szabadidődet. Barátokat nehéz találni, ha (jogosan) ilyen nagyok az igényeid, de vannak azért még ilyen emberek mint te.
2017. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem ez teljesen oké nincs vele semmi baj

Pl csak nem szeretnél munka időben hülyéskedni velük vagy beszélgetni bármiről vagy munka után meginni valamit stb?

És a feleséged hogy van ezzel? Neki sincs sok?

2017. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 35N vagyok, és ugyanez a helyzet azt leszámítva, hogy nincs családom, se párom. A munkahelyemen pont emiatt nem haverkodom, mert folyton azt látom, hogy mocsok módon fúrják egymást az emberek, főleg a nők. Engem is persze :) Férfiakkal szoktam inkább beszélgetni, csak van 1-2 aki ezt úgy értelmezi, hogy akarok tőle valamit, így sokszor menekülőre kell fognom a dolgot.

A korombeli nők mind szülni mentek, az italozós-pasifogós időtöltés meg nem az én műfajom.

Inkább moziba járok vagy kávézóba, kiállításra is mennék de oda egyedül nincs sok kedvem. Úgyhogy inkább beiratkoztam nyelvtanfolyamra és egyetemre, hogy csináljak valami értelmeset, amitől fejlődhetek.

Az a véleményem, hogy részemről jó hallani, hogy vannak ilyen értékekkel rendelkező emberek, mint te, és sajnálom, hogy a környezetemben nincs ilyen.

2017. dec. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Beszélgetek velük szívesen,csak azt nem szeretem amikor a magánéletemről kérdeznek(pl hogy miért nincs még gyerekünk azt kérdezték és később visszahallottam,hogy ezen csemegéznek a hátam mögött,hogy miért nem lehet...,olyan kérdezte aki nagy szemembe nagyon kedves ,jópofizik állandóan,de a hátam mögött kibeszél). Az ilyenek miatt nem szeretek közel engedni magamhoz embereket.
2017. dec. 30. 10:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kicsit bizalmatlan vagy az emberekkel, de igazából nem merném azt mondani, hogy indokolatlanul. A munkahelyen meg, szerintem inkább csak haverokat lehet szerezni, nem barátokat.
2017. dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!