Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyanok akik más...

Vannak itt olyanok akik más nemzetiségű emberekkel kötöttek jó baráti kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Milyenek azok a baráti kapcsolatok?Zavaróan hatnak az esetleges nyelvi nehézségek vagy az nem számít?

2018. jún. 1. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, egyelőre netes kapcsolat, skypeon is szoktunk beszélni, nincsenek nyelvi nehézségek, mindketten beszélünk angolul.
2018. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A baráti körömben (kb havonta egy buli) van egy egyiptomi (arab), egy bolgár fiú. Egy iskolában dolgoztunk azóta más munkahelyen vagyunk, de együtt járunk ki focimeccsekre. Jó barátaim azóta is.
2018. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Én nyári egyetemeken szedtem össze mindenféle nemzetiségű embereket akikkel azóta is tartom a kapcsolatot. Van sok finn, egy olasz, egy lengyel, észt, costa ricai, oroszok. Igazából amíg van velük közös nyelvem, addig nem zavar a nyelvi különbség.
2018. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- francia-svájci férfi (jófej, néha összejárunk sörözni, partizni, órákat beszélünk végig)

- lett-orosz pár kolléga (ők is nagyon nyitottak, szívesen beszélgetek velük, meg ülünk be sörözni, sütögetni)


Közös nyelv az angol, mert én nem beszélek németül, de a párom németet használ velük.

2018. jún. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!