Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek/ mit tennéte...

Mi a véleményetek/ mit tennétek a helyemben? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lány barátom (én is lány vagyok) és több mint 3 éve ismerjük egymást, majdnem minden nap találkozunk,stb... sokszor vesztünk össze, de mindig megbeszéltük. Most jött egy fiú barátja(meleg) és nekem úgy tűnik mintha valami istenként tekintene rá, engem persze egyre többet hanyagol. És szerintem direkt azért viselkedik úgy mintha isten lenne, hogy engem tegyen féltékennyé. Kb 1 hónapja ismerik egymást, de már olyanokat mond neki hogy haza kíséri őt, még éjfélkor is, és állandóan bújnak egymáshoz mint 2lány.. velem még a buszt sem szokta meg várni:( mit gondoltok? Van értelme folytatni a barátságot?
2018. jún. 2. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Leszbi vagy?
2018. jún. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs miről beszélni, mert itt már nincs barátság. Én egyszer "visszavonultam", nem kerestem senkit, nem mentem a szokott helyekre, kíváncsi voltam, ki az, aki keresni fog, ki az, aki nem. Mondanom sem kell, meglepő volt az eredmény. Talán próbáld ki.
2018. jún. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!