Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez csak szerintem nem jogos?

A2n1a kérdése:

Ez csak szerintem nem jogos?

Figyelt kérdés

A barátaim átjöttek hozzám. Nem voltak itthon se a szüleim, se a testvéreim. Beszélgettünk, erre egyszer csak az egyik barátom elkezdi, hogy hallgassuk meg a náci idulót. Én csak úgy nézek, mondtam, hogy ne hallgassuk meg (a nagymamám élt a 2. Világháborúban, és mesélt olyan dolgokat, ami miatt nem tartom viccesnek, ha valaki ezzel poénkodik (ezzel gondolom, sokan így vannak)). Erre a barátom elkezdte, hogy ne legyek már ilyen, és nem fognak egyből jönni a tekesek, meg ez amúgyis csak egy dal. Mondtam, hogy akkor se fogjuk meghallgatni. Ezután szerintem megsértődött rám, de nem foglalkoztam vele. Majd mi után már egy kicsit felengedett, beszéltük, hogy nézzünk-e valami filmet, vagy sorozatot. Erre mondott valami 18 karikás sorozatot(se én se a barátaim nem vagyunk 18 évesek, ráadásul a nővérem mondta, hogy ez a sorozat nem nekünk való, és mondtam neki, hogy nem fogok belőle egy részt sem nézni, és így megszegtem volna a szavam+még nem is vagyok kíváncsi a sorozatra), mondtam neki, hogy ne nézzük ezt, hanem valami mást, vagy egyáltalán ne nézzünk semmi, hanem inkább beszélgessünk. Aztn ott erősködött, hogy akkor legalább horrott nézzünk (én eléggé ijedős vagyok, és nem is szeretem a horrorokat, és ezt a barátaim is tudják), én mondtam, hogy nem szeretnék horrort nézni,és amíg nálunk voltak ez a barátom szinte hozzám se szólt.

Én eleve nem értem, 1.hogyha bárkinél is vagyunk, és 1 valaki nem szeretné azt a filmet/sorozatot nézni, akkor nem nézzük

2.ha valaki másnál van vendégségbe, és olyat akar hallgatni amit amúgy sehol se kéne, és én is azt mondja a házigazda, hogy nem akkor miért kell erősködni

3. A többi barátom miért tudta megérteni,hogy nem, és ő nem tudta megérteni



2018. jún. 3. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi nem jogos?
2018. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem jogosan erősködött, ha erre gondolsz.
2018. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Jól felfújtad a semmit. Nagyon kis nárcisz lelked van, ha ezeken így kiakadsz. Nem akarom meghallgatni....nem akarom megnézni...ijedős vagyok...megszegem a szavam.... Jó lehet veled lazulni, tiszta görcs vagy.
2018. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Barátod fullba nyomta a kretént.

Te meg hány éves vagy? 12?

2018. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Te inkább ne hívj vendéget, nem neked való.

Attól nem fog érted jönni a rohamrendőrség, hogy meghallgatsz egy dalt. Hitler nevét ki mered mondnai, vagy azért körülénzel előtte, hallja-e valaki? Belenéztek egy sorozatba, és akkor mi van?

Szerinted egy ember akarata érvényesüljön a többi ellenében?

2018. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként személyes véleményem, hogy a szovjet himnusz sokkal jobb, zeneileg is.
2018. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én minden héten hallgatom a legjobb barátommal a náci indulót, mégse kapunk össze xD
2018. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!