Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy ne tűnjek bunkónak, ha...

Hogy ne tűnjek bunkónak, ha alapvetően ilyen vagyok? Lent leírom.

Figyelt kérdés
Én egy elég zárkózott ember vagyok, aki ennek ellenére nagyon szenved a barátok hiányától. Viszont általában baráti társaságokkal szoktam megismerkedni, viszont én (sajnos) társaságban egyszerűen nem tudok feloldódni, képtelen vagyok megszólalni, beszélgetni. Nekem egy ember kell, akivel beszélgetek, erről nem tehetek, zavar engem is. Viszont emiatt mindig rosszul jövök ki minden társas programból, akar munkahelyen, akár ismerősökkel, mert azt hiszik direkt csinálom, meg hogy bunkó vagyok hogy nem beszélgetek mindenkivel, közben csak képtelen vagyok rá, nagyon gátlásos vagyok. Engem zavar a legjobban, de egyszerűen nem tudok mit csinálni ezzel. Ti mit tennétek?
2018. jún. 4. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még nem tudják, akkor mondd el, hogy neked több idő kell, mire feloldódsz társaságban.
2018. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak annyit tegyél, hogy légy érdeklődő és kérdezz, vagy szólj hozzá néha, és mosolyogj.


Zavaró, tudom, kvülállóként engem is zavarna, de ismerem a helyzetet.


Nálunk a baráti táraságban a beszélgetés így néz ki:

- párom, meg a barátai nevetnek, harsányak, dumálnak

- mi, csajok meg ülünk csendben, mert kivétel nélkül introvertáltak vagyunk :D Néha szólunk hozzá, vagy nagyritkán valamelyikünknek szófosása van (évente egyszer) :D

2018. jún. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:D
2018. jún. 5. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!