Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdjek el szocializáló...

Hogyan kezdjek el szocializálódni?

Figyelt kérdés

17 éves leszek hamarosan, életem elmúlt 8 évét a számítógép előtt töltöttem. Minden programmeghívást elvből elutasítottam, régi osztálytársaimmal, a kicsivel szociálisabb korszakomból maradt barátaimmal már nem tartom a kapcsolatot. Az elmúlt 3 hónapban viszont egyre inkább előtört bennem a gondolat, hogy talán valamiből kimaradok. Persze volt pár haverom, akikkel eljátszogattunk, de olyan igazi barátaim ezen kívül nincsenek. Az osztálytársaim mindig mutogatják, hogy milyen jókat bulizgattak a hétvégén, én pedig mostanában őszintén szólva irigylem őket ezért. Jól kijövök velük, nem is tartanak valami antiszoc kockának (nem is nézek ki úgy ki, szerencsére), de ilyen programjaikra nem nagyon hívnak. Nagyon megkérdezni nem akarom, hogy "hé, mehetek veletek?", mert ha valami, akkor kéretlen ember a társaságban nagyon nem akarok lenni.

Remélem időben ismertem ezt fel, és nem 20-as éveimben fogom azért fogni a fejem, mert elpazaroltam a tinédzser éveimet. Lényegében a kérdés adott, mit javasoltok, ti mit tennétek a helyemben, ha részt akarok venni ezekben a közösségekben?



2018. jún. 10. 02:11
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Ne vàltoztass semmit.

Maradj ilyen,amilyen vagy.

Ha eddig az volt a fontos,hogy beleolvadj a szàmítógèpbe,akkor most hirtelen mièrt lett fontos elszakadni onnan?


Tudod senki nem tud megvàltozni!


Az a pasi,aki csalta a felesègèt az sem. Hiàba ígèrte meg,hogy soha többet nem lèp fèlre.

2018. jún. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%
#1 ez egy baromság. Szerintem nyugodtan kérdezd meg az osztálytársaid, hiszen régebben hívtak bulizni. Mostanában azért nem hívnak mert mindig visszautasítottad őket. 17évesen nem maradtál le semmiről.
2018. jún. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!