Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kérdezzek rá?

Hogyan kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ausztriában élek . Itt járok iskolába . Otthon

Baranya megyei iskolába jártam . Otthon sok barátom és jó közösségem volt . Itt szó szerint 0 barátom van . Van gyerek akivel még nem is beszéltem egy szót se .Elképzelhetetlennek látom azt hogy bárkivel is barátkozzak . Egyszerűen haza akarok menni . Két szülőmmel élek . Az anyámmal meg nevelő apámmal (mert az igazival nem tartom a kapcsolatot ) . A nevelő apám már kicsit idős mindig azt mondja hogy csak nyugalmat akar . Okék csak nekem nincs nyugim . Ő egy nagy cégnél dolgozik simán áthelyezik . Mert én arra gondoltam hogy a határvidékre megyünk . Mert akkor én járhatok magyar suliba de nekik se kell feladni a jó keresetet . Tudom nem ilyen egyszerű . Anyám takarító ilyen munkát ott is talál még jobbat is . Hogy kezdjem egyáltalán . Bűntudatot érzek amiatt hogy ezt akarom mert jól el vagyunk amúgy . Az életünkbe csak a sulim a probléma . Emiatt a probléma miatt már rengeteget hiányoztam . Nem olyan sokat de bőven 4 szer annyit mint otthon . Az a válasz hogy barátkozzak nem megy . Ráadásúl félek hogy pont ebben a korban kimaradok mindenből . Nem tudom mi legyen . Ezt az évet kibírom . De utána 1 másodpercet se akarok itt lenni . Így egyszerűen nem tudok élni . Egyébként voltunk szakembernél a hiányzásaim miatt . Az igazság az hogy senki nem tudja hogy engem ez ilyen szomorúsággal tölt el . Nem mertem mondani hogy zavar hogy nincsenek barátaim mert olyan kellemetlen szituációnak gondolom . Ezt viszont le kell küzdenem . Csak egyszerűen ezelött nem volt ilyen . A legfőbb dolog az hogy persze nem tudok anyanyelvi szinten de már 9 hónapja itt vagyok és megy jól a német . Másrészt nagyon hiányzik a régi osztályom . Nap mint nap az iskolába menet sírnom kell . Nagyon hiányoznak de ezt el kell engednem . Hogy mondjam el mind ezeket?



2018. jún. 11. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:
ez jó nehéz kérdés. ha nehéz rákérdezni esetleg irhatsz egy levelet is anyukádnak. nemtudom mit tennék a helyedben. esetleg próbálj meg valahol helyi magyarokat keresni, hátha élnek a közelben vagy a városban veled egykorúak.
2018. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!