Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm regisztrált...

Legjobb barátnőm regisztrált egy leszbikus társkeresőre, amit véletlenül vettem észre, kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

Az egyik(több van) e-mail címemre volt elküldve az aktiváló e-mail az oldalról. A jelszavát nem tudta csak az e-mail címet. Ma beléptem,mert időnként a 3-4 e-mail címemre belépek. Április elején akart regisztrálni, ott volt a link,ahogy be lehet aktiválni.Nem tudta,mert nem tudta a jelszót.Viszont érdekes mód tőlem meg sem kérdezte,hogy mi az. Azóta sem kérdezte meg.


Tudom,hogy van benne hajlam,többször volt már a leszbikusság,biszex téma a beszélgetéseink közt.Mi is kipróbáltuk. Pont ezért nem értem miért nem mondta ezt el nekem.Mivel már egy hónapja volt ez az e-mail. Nem tudom rákérdezzek-e vagy hagyjam?


2015. ápr. 29. 19:55
 1/5 3005 ***** válasza:
Ha ennyire foglalkoztat a dolog, akkor inkább kérdezz rá, ne emészd magad. Viszont az Április eleje (elseje) azt is jelentheti, hogy poén akart lenni.
2015. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát a te címeddel regisztrált ő a tarskeresobe?

Mi az istenért?

Miért nem egy saját címmel regisztrált?

És te meg miből gondolod, hogy pont ő volt az, aki a te címeddel oda regisztrált? Bárki lehetett, aki 1.) Tudta a címedet, és meg akart tréfálni, 2.) aki véletlenül rossz címet adott meg a regisztrációkor.

2015. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ő nem az a poénkodós típus.Már rég ismerem sose csinál ilyet poénból.


Igen, az enyémmel. Nekem van direkt több oldalakhoz,volt már hogy mondtam azt használhatja. Ő elfelejti az összesnek a jelszavát. Egy volt neki hivatalos dolgokhoz pl munka.De már annak se tudja. Ő nem annyira e-mail-zik.Én meg jobban benne vagyok,sok helyen más e-mail stb.


Tuti ő volt, mert Kedves/kamu neve amit tudok,hogy használ pl társkeresésre / értesítjük......


Na meg ez olyan e-mail cím,hogy ilyet még véletlenül sem lehet csinálni szerintem.

2015. ápr. 29. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá ha érdekel. De finoman és még véletlenül se ess neki ha igaz volna a feltételezésed. Nekem sem esett jól mikor a legjobb barátnőmnek elmondtam és ő teljesen kiakadt rajta, tudtam, hogy így fog reagálni de azért rosszul esett.
2015. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem esnék neki!! Csak egyszerűen fura,hogy mi milyen közvetlen barátságban vagyunk és egy ilyet nem mond el.
2015. máj. 2. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!