Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért csinálja...

Szerintetek miért csinálja ezt a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Nevezzük monjduk X-nek. X-el ötödik elején barátkoztunk össze, amikor egymás mellé ültettek minket. Jófej, közvetlen, vicces lány.

Nem mondom, hogy minden rendben. Apróságokon is meg tud sértődni, de aztán mindig kibékülünk.

Viszont most (majdnem két évvel a megismerkedésünk után) valami miatt nem nagyon beszél velem. Ez egészen egy hónapja, az osztálykirándulás óta van így. Köszöntem neki, próbáltam hozzászólni, de tett rám magasról. Mondanom se kell, eléggé bántott a dolog.

Velem nem nagyon lóg modt, csak a másik barátnőjével, Y-al. X velem csak akkor foglalkozik, ha Y nincs a suliban. Y-al is ötödikben ismerkedett meg, év végén. Nem nagyon aggódtam, mert gondoltam, így is azért legjobb barátnők maradunk, és nem cserél le.

Úgy tűnik, így lett. Sajnos nemsokkal a családom évzáró után költözik. Nem akarok haraggal búcsúzni tőle, mit csináljak? Élt át már valaki hasonlót?



2018. jún. 14. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Most nem azert,de nemsokara felnott leszel. Annyi eszed lehetne hogy ahelyett hogy ide irkalnal mondjuk megkerdezd tole hogy mi a problemaja. Edes istenem....
2018. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ne haragudj rá.

Ha meg szükséges,ö ntsd ki neki a lelked, mondd el neki, hogy rosszul esett. Ettől lehetséges, hogy picit magába néz; hogy nézzen magába, azt nem kell kimondani, mert akkor márcsak egóból, dacból sem fog magába nézni.

Szimplán, egyszerűen ne haragudj rá. Ennyi az egész. Bocsáss meg neki. Amit hibázott, az akkor a legjobb döntésnek tűnt számára; már nem tud rajta változtatni. Hagyd ott a múltban azt ami egy másodperce történt; az már a múlt, és ott kell hagyni, ne éltesd a rossz dolgokat, koncentrálj /fókuszálj a jelenre. A múltat már úgysem tudod megváltoztatni, és nehagyd, hogy a múlttól elfogyjon, hogy a múlt felőrölje a jelent. Te még mindig a múltba vagy beleragadva, amikor csak a jelen pillanat az, ami most van, a jelen pillanat az, amiből kihozhatnád a maximumot, amiben alkothatnál valami nagyot. De ha múlt felőrli a jelent, akkor egy csomó időt elvesztegetsz, amíg a múlt-elmúlt dolgok. -miatt sopánkodsz. Ezt ne tedd. Te éld a saját életedet. Foglalkozz a jelennel, alkoss akkor, ne hagyd, hogy a múlton történő agyalás feleméssze a kihasználatlan, potenciálisan boldog pillanataidat.

2018. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkoznék vele, a héten vége a sulinak, új suliban jönnek majd az új barátok.
2018. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de a leírtakból egyértelmű, hogy neked ő volt a legjobb barátnőd, neki viszont a másik lány. A tipikus "ha ló nincs, jó a szamár is" eset. Őt már nem érdekled, én a helyedben nem keresném, majd lesznek új barátnőid, remélhetőleg jobbak.
2018. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es: lehet igazad van. Viszont 2 évig rajtam kívül voltak más barátnői, mégse hanyagolt el.

Amikor végre válaszolt a kérdésemre, elkezdett habogni, hogy hát én elköltözök, meg minden. Köszönöm a válaszokat!

2018. jún. 14. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Le kell szarni, akinek ennyit jelent a barátság, azzal nem érdemes foglalkozni.
2018. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!