Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mivel tereljem el a gondolatai...

Mivel tereljem el a gondolataimat, amikor a legjobb fiú barátom más lánnyal látom és féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Legjobb fiú barátom iránt táplálok néhány érzelmet, de nem tudom kezelni őket mikor látom, hogy más lányt ölelget és áradozik nekem róluk. Alapvetően flörtölős tipus és mindenkivel megtalálja a közös hangot. Mikor rám jön a féltékenység, akkor utána folyton rossz kedvem van és kizárok mindenkit magam körül. Még az sem derít jobb kedvre mikor ő ölel meg vagy foglalkozik velem. Kérdezi ilyenkor hogy mi bajom van, és mindent elkövet hogy jobb kedvem legyen,de ilyenkor hazudnom kell, hogy miért vagyok rosszkedvű. Tudnátok valamilyen tanácsot adni, vagy valamilyen módszert hogy ezen a féltékenységen túltegyem magam?

2018. jún. 15. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kéne mondanod neki, hogy szereted.
2018. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam ezen is, de mivel számtalanszor azt mondta hogy sose lenne köztünk semmi, meg hogy nehezen tudna szerelembe esni velem, ezért nem próbálkoztam vele..:(
2018. jún. 15. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pedig mégiscsak megkellene mondanod neki, meg akkor is ha esetleg emiatt vége lesz a barátságnak. Akkor legalabb tovabb tudsz lépni. Mert ennek így semmi ertelme.
2018. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mar úgy értem annak, hogy ő csak barátként tekint rád, te meg szerelmes vagy bele.
2018. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha nem javulna a helyzet akkor elszánom magam erre a vallomásra.
2018. jún. 18. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!