Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire normális az, hogy...

Mennyire normális az, hogy félek az emberektől úgy általában?

Figyelt kérdés

Vagy ez beteges és nem indokolt a félelem?

Látszólag egymásért úgy odavannak( vagy megjátsszák), ám fogalmam nincs miért mivel nem látok jó tulajdonságokat bennük, mindenki kapzsi, egoista és ösztönlény, kivéve egy néhány százalékot ami 10 alatt van.


2018. jún. 23. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Félsz tőlük vagy utálod őket? Mert attól, hogy ilyennek látod őket még nem biztos hogy félned is kellene. Ha az emberi kapcsolatoktól félsz, akkor valószínűbb, hogy eltúlzod a negatív tulajdonságokat, és az is lehet, hogy néhányukról teljesen alaptalanul feltételezed ezeket. Félő, hogy rosszindulatú emberré válsz, aki annyi rosszat feltételez másokról, hogy vèdekezèsből maga is felveszi ezeket a vélt vagy valós tulajdonságokat. Szerintem nem éri meg.
2018. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a te projekciód, ismerkedj emberekkel és elmúlik.
2018. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az emberek 90%-a gonosz. Jól látod a helyzetet, kérdező.
2018. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1


Nyilván utálom is, meg félek is mivel nem tudhatod sosem mi “jóra” számíts tőlük. Bármikor megkeseríthetik az életed, úgy ahogy már számtalanszor előfordult az én életemben. Nálam betelt már a pohár, nem adok esélyt senkinek, hogy meg mutathassa a szépet magából, ami úgy sincs.


Nem szeretnék embert még látni sem csak sajnos nincs választásom.


Igen, én már tudatosan rosszindulatú vagyok, nem azért mert nem tudnék jó lenni, de teljesen felesleges és könnyebb boldogulni az életben rosszindúlatúként.


A kivételekkel meg az igazi belsőmet mutatom meg, csaj hát nagyon ritkán találkozom velük, mert nagyon kevesen vannak.

2018. jún. 23. 14:15
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Ez nem az egész világon van így, ez a magyar mentalitás hogy mindig mindenki rosszindulatu, lopunk hazudunk csalunk, bárcsak mindenki magába nézne és azt mondaná hogy elég ebből fogjunk össze teremtsünk egy jobb országot ahol szìvesen élnénk. Olvastam néhány országról ahol nagyon kedvesek az emberek Pl island, svédek,kanada.
2018. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól látod kérdező, ezt én sem értem, hogy miért jó, kell ez a magyarnak, hogy "kapzsi, egoista, ösztönlényként" élni. Nem csípem én sem ezt a fajta magyar mentalitást, de nagyon úgy néz ki, hogy a magyarnak ez kell, mert ez tetszik neki. Elvileg nem normális, hogy úgy általában fél valaki az emberektől (a társadalomtól): egyfajta önvédelem ez, amit totál megértek. Azonban ha ez a fajta magyar társadalmi norma elfogadottá vált, akkor biztos, hogy kell lennie ennek egy ellenszerének is lennie, így nagyon remélem, hogy lesz végre egy normális társadalom, aki kimeri mondani, hogy ő nem akar "kapzsi, egoista, ösztönlényként" élni.
2018. jún. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tesó én tudnék mesélni...
2018. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!