Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerinted te rasszista vagy?

Szerinted te rasszista vagy?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok.
2018. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Én aztán tuti nem :) Még ha több emberi alfaj lenne (mint ugye fantasy körökben, ahol a tünde, ork és a többi is homo sapiens valami), akkor is ugyanúgy embernek tekinteném mindet s nem általánosítanék akkor sem, ha az egyik valamiben alatta lenne egy másiknak.
2018. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%

csak nem


de kanos migránsokat sem kérek a magyar lányok mellé..


a magyar sem bír néha a vérével pedig ebbe nőtt bele, hogy bírná ki aki 25 évesen lát először szép nőt..


de sorolhatjuk tovább..a tényeket

2018. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem rasszista, realista.
2018. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
nem rasszista hanem utóítéletes, többször megtámadtak a cigányok, kerülöm őket
2018. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
igen, de szégyellem és küzdök ellene.
2018. jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

úgy ahogy

ha látok egy cigányt, nem ítélem el a bőrének színe miatt

de azt belátom, hogy az olyan embereket utálom akik nem dolgoznak csak másokon élősködnek és ezek közt az emberek közt feltűnően sok a cigány (persze a politikus is)

de ismerek jó pár cigányt akikkel semmi bajom, sőt jóba vagyunk és ha szóba kerülnek a rasszista témák ők is nekem adnak igazat, persze hozzá tesszük hogy mindenhol vannak kivételek (és magyarok közt is van olyan aki felér 2 alja cigányal is)

ha ez már rasszizmus akkor igen, az vagyok

2018. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Miskolcon nőttem fel, olyan általános iskolába jártam, ahol a cigányok kipécéztek maguknak.

Gimnáziumban a skinheadek. Ugyanolyanok voltak, mint a kötekedő cigányok, csak ugye ők ráadásul jó családból származtak és még így bántották a gyengébbet.

Egy időben Budapesten folyamatosan udvaroltak nekem az utcán idegen négerek.

Idegen magyar férfiak-nők meg bunkóztak.


Igazából inkább elővigyázatosnak mondanám magam, tehát most már bármilyen színű, nemű, egynél több ember jön velem szemben az utcán én átmegyek a másik oldalra. :D

2018. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy erre választ tud-e adni az ember saját maga. A többség jóval elfogulatlanabbnak és racionálisabbnak tartja magát, mint amilyen valójában, így még a legdémonibb emberek is hihetik magukról, hogy normálisak.

Amúgy nem tartom magam rasszistának; próbálom nem a sztereotípiákat látni más emberekben.

2018. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Annyira elcsépelt lett ez a szó...már arra is rámondják aki nem az. Nekem nem jelent semmit.

Egyébként nem szeretem a cigányokat, nem akarnék cigányt a családomba, de még havernak, barátnak sem. Ha ettől rasszistának számítok hát legyen, nem fogok miatta otthon pityeregni. :D

2018. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!