Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem azt a férfit szerett...

Miért nem azt a férfit szerettem meg kedvelem, aki odavan értem?

Figyelt kérdés

Beszélek egy fiúval aki nagyon jó képű,kedves,intelligens ,megértő stb

Látszik hogy odavan értem,akarna meg minden...De én nem,nem érzek semmit,aranyos meg minden de ennyi..



2018. jún. 25. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Mert bunkó állatra vágysz szíved mélyén. Rossz fiúra, akinek nem te vagy az első.
2018. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy Így van ez el szomoritó :(
2018. jún. 25. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Hát az, én is próbálok mostmár ilyen lenni, hazugság volt minden amit eddig hittem a nőkkel való bánásmódról.
2018. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írnál privibe?
2018. jún. 25. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szimpla elmejatek. Mindig az kell akit nem kapsz vagy kaphatsz meg egy ideig vagy veglegesen. Mivel konnyu predanak tartja az ember, elrakja talomba es amikor kell akkor huzza ki onnan, de a masik fel is valtozik.
2018. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert soha nem az kell, akit megkaphatunk, ha meg valaki hosszú idő után vègre a tied már nem is vágysz rá annyira, már túl sok energiádat elvette az, hogy egyáltalán vele lehess.

Ez nem mindig van így, de sokszor előfordul.

Ja, ès ugyan sok lány vágyik bunkó, tahókra, aki fejen büfögi, meg úgy bánik vele, mint egy sarki ...-val, nem mindenki ilyen! Èn sem ilyen lány vagyok, de sajnos már annyira kihaltak a normális srácok, akik nem azzal indítanak, hogy "Kő kóla??", hogy kezdek kètelkedni abban, hogy egyszer találok valakit.

2018. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!