Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék? Bele szerettem...

Mit tehetnék? Bele szerettem a legjobb lány barátomba.

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk barátok. De az utóbbi fél évben többet érzek iránta. Részéről viszont fogalmam sincs hogy mit érezhet. Mert sokszor volt olyan szituáció ami arra enged következtetni hogy ő is hasonlóan érez. Viszont most az utóbbi időben nem nagyon beszél velem, és nem is találkoztunk.

Én 21 vagyok a lány 19.



2018. jan. 27. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg felvenni vele a kapcsolatot. Hívd el valahova. Beszélgessetek. Meg lesz az..

Hajrá!

2018. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van rá módszerem, hogy kiszeress belőle, de előbb adj egy próbát a dolognak, ha úgy érzed, hogy lehet esélyed.
2018. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát csak kérdés hogy van e esély... Egyébként mi lenne az a módszer?
2018. jan. 28. 00:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Kettő is van (ami mellett még fontos maradhat neked, három ha beleveszed azt, hogyha eléred, hogy ne legyen már fontos a számodra akkor megszűnik a szerelem) Az első, hogy figyelsz arra, hogy ne tekints rá nőként (ez elég fárasztó tud lenni, és hónapokba telik, míg megszokod és már nem kell úgy figyelned a gondolataidra, de én ezt csináltam legelőször). A második, egy egyszerűbb, hogy bármikor amikor azon kapod magad, hogy szerelmet érzel, azt sima szeretetté konvertálod azzal, hogy elkezdesz törődést is érezni felé (ijesztően egyszerű egyébként. Ha nem hiszed próbáld ki, hogy egy számodra fontos tárgyra úgy gondolsz, hogy "mire van szüksége?" pl. ha elektromos akkor áramra, vagy karbantartásra, ápolásra, stb. a hangsúly azon van, hogy van valamilyen szükséglete. Ez után figyeld meg mit érzel ez a tárgy iránt. Ez az a törődés amire gondolok és ami azonnal kiüti a szerelmet, szóval nincs más dolgod mint rá is így gondolni,a mikor csak szükségét érzed.).
2018. jan. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nah ezek érdekesek. Fontolóra veszem. Bár reménykedem benne hogy valami csoda folytán össze jön vele a dolog.
2018. jan. 28. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!