Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok ti hogy tusoltok ha...

Lányok ti hogy tusoltok ha barátnőitekkel mentek uszodába?

Figyelt kérdés
Ha uszodába mentek baràti társasággal a zuhanyzóban levetkőztök vagy szégyenlősek vagytok egymás előtt? Kort írjatok

2018. jún. 26. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Úgy, mint otthon

Miért lennék szégyenlős?

2018. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Miert lennek szegyenlos ?

Soha nem voltam :-)

A gyerekkoromat nudista kempingben toltottem szal ilyen hatterrel fura lenne ...

2018. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
nem vagyok szégyenlősek egymás előtt :) mindent láttunk már egymásból korábban nem az uszodában fogjuk magunkat takargatni
2018. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Meztelenul. 19L
2018. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Írjatok kort is
2018. jún. 26. 20:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan férfi vagyok, régen néhány haverommal volt, hogy uszodába mentünk. Nem is egyszerre zuhanyoztunk, szóval ne úgy képzeld el, hogy mindenki pont egyszerre végez mindennel, és közben pont a másikra figyel, hogy hogyan néz ki. A zuhanyzókat amúgy is fal választja el egymástól. Gondolom, tök ugyanígy van a női zuhanyzóban is.
2018. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha csak kettesben vagyunk a legjobb barátnőmmel, akkor levesszük a fürdőrucit és meztelenül. Őelőtte nem vagyok szégyenlős, láttuk már párszor levetkőzve egymást. Ha többen vagyunk és más lányok is vannak, akkor én meg szoktam várni, hogy ők leveszik-e magukról a fürdőruhát. Ha igen, akkor én is, ha nem, akkor én se. (14/L)
2018. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig meztelen tusolok le ha barátnővel megyek ha nem,nem zavar ha mások vannak bent,nem vagyok szégyellős.36N
2018. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barátnőim előtt nem vagyok szégyenlős. Előttük levetkőzök, viszont vadidegenek előtt nem.
2018. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!