Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy a barátaim,...

Miért van az, hogy a barátaim, ismerőseim nem jönnek el velem túrázni, sátrazni?

Figyelt kérdés
20F..Igazából én nagyon szeretem a természetet és sokkal jobban érzem ott magam, mint az emberek között..Itt a nyár, jó idők és szívesen mennék 1-2 napra sátrazni, vagy egy hosszabb túrára, de senki sem jönne..Azt veszem észre, hogy a mai társadalom, generáció egyre jobban távolodik a természettől és el vannak modernizálva, ilyen őket nem érdekli és kinevetnek, nem akarnak jönni..Sajnos az emberek többsége nagyon el van szigetelve a természettől és nem is igazán érdekli őket..Akadnak még ilyen emberek, aki szívesen látogatják a természetet akár napokra is? Mert én nem nagyon találok, olyat akivel/akikkel tudnék menni :)

2018. jún. 27. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Èn is ugyanígy vagyok, imádom a temrèszetet, a túrázást, a hegymászást, ès a Kèk túrát is tervezem már megcsinálni èvek óta, csak nincs hozzá társam.
2018. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Én is ilyen ismerősökkel vagyok megáldva így 30 fölött, nem vagy egyedül a problémával. A legtöbb ember kényelmes, de én sokszor egyedül is megyek, ha akarok menni valahova, egy bő 10 éve nem várok senkire, csak szólok, hogy ez a terv, jössz, nem jössz...
2018. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Én mennék, még sátram is van, csak már azért nem merek írogatni, mert már megkaptam, hogy biztos pedomaci vagyok a 46 évemmel, pedig rengeteg jóval fiatalabb haverom van.
2018. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
De ragaszkodsz a sátorhoz? Sokan nem akarnak ilyen módon megszállni, de túráznának úgy, hogy éjszaka egy kényelmes hotelben alszanak. Viszonylag kevesen szeretnek sátrazni.
2018. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Én nem sátrazós programra sem tudom kirángatni az ismerőseimet, de azért irigykedve nézik utólag a fotóimat...
2018. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Én meg megyek természetbe sokszor, csak barátaim nincsenek.
2018. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Facebookon van olyan csoport, hogy Teljesítménytúra. Csatlakozz és keress embereket. Esetleg, ha a futás is érdekel, akkor a Terepfutás csoport.
2018. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Én 22 éves vagyok, én sem azt tapasztalom hogyha programot szervezünk ismerősökkel és felvetem hogy kiránduljunk akkor lelkesednének érte :D

Még középsuliban volt egy osztálytársam akivel egész gyakran mentünk. Meg akkoriban egyedül is nagyon sokat jártam. Aztán munka mellett már nem tudtam rávenni magam hogy egyedül is elmenjek. Pedig gyakran eltervezem na most már aztán...

2018. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont a munka hozta, hogy jobban elmegyek, mert van miből fizetni. :-) A szüleim eléggé szűkre húzták ezeket a lehetőségeket, és nem az anyagi nehézségek miatt. Szóval amióta én keresem meg rá a pénzt, azóta oda megyek, ahova én akarok, és mivel az én pénzemből megy, senki nem szólhat bele.


Amúgy eszembe jutott, hogy lehet, hogy kéne csinálni egy GYK-s utazós/kirándulós klubot. :-D Ha már így előjött egy ilyen kérdés, azért látom, hogy vagyunk többen is hasonló cipőben.

2018. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Én sem kaptam pénzt, néha párszáz forintot de nem is voltak nagy igényeim. Ételt, vizet hoztam otthonról és mindig a Dunazug-hegyvidék tájait jártam be. Hogyha egyedül mentem azt is megyek amerre látok alapon és vissza. :D Így is mindig másmerre jártam és jól éreztem magam.
2018. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!