Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék barátkozni? ☺

Hol tudnék barátkozni? ☺

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék más barátokat, akik kedvesek. És nem akarom hogy letöröljék a kérdésem, tehát szószerint értettem hogy hol :) sajna az olvasás nem köt le így a könyvtár nem jó.. Van egy hely ahol például rajzosok vannak? Vagy olyanok akiket nem zavarna hogy kicsit félénk vagyok?� köszi ha írtok
2018. jún. 27. 17:35
 1/9 A kérdező kommentje:
17/l
2018. jún. 27. 17:51
 2/9 anonim ***** válasza:
Akár itt is, írj ha van kedved. 18l
2018. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az ismerkedés szakaszában a félénkség mit jelent? Nem mondasz magadról semmit?

Vagy soha nem akarsz találkozni, közös élményt átélni az új barátoddal?

Esetleg nem osztod majd meg soha a rajzod? :)

Nem értem, hogy mért mondod a félénkséget, mint problémát.


Ha közös a húr, pendül a hang, akkor nincs félénkség, csak paranoia, meg indokok keresése a lustaságra, a lépésre, az új átélésére.


Sok "félénk" embert ismertem, és mind csak az otthon melegében megélt dolgokt szerette, "félt" kimenni.

Ez a luxus, kényelem az, ami miatt soha nem lett valós ölelésből fakadó megértése, barátsága, párkapcsolata, mert "félénk" volt.


Nyugtass meg kérlek kedves kérdező, hogy nem ilyen félénk vagy!


És a rajzaid nem publikálod valahol? Ott sok azonos irányultságú ember elismeri, érdeklődik a tehetséged iránt (ha van).


Az meg, hogy lány vagy, csak a netes kiéhezetteket vonzza, a barátság alapja nem kérdezi meg, hogy fiú, vagy lány vagy...


És amúgy mért nincs a való életből barátod?

Milyen az önkritikád? Érdekel a valós válasz, félelmek nélkül! :)

2018. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akár itt is, írj ha szeretnél 😀
2018. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 hát úgy vagyok félénk hogy nem merek másokat megszólítani ha szimpatikus vagy ha épp segítségre lenne szükségem. És halkan beszélek nagyon sokszor, meg is kell ismételnem magam... nem tudom hol publikálhatnám a rajzaim de jó lenne hasonló érdeklődésűekkel megismerkedni ☺

ki szoktam mozdulni de csak egy másik városba utazok sétálgatok

2018. jún. 27. 20:19
 6/9 A kérdező kommentje:

És vannak barátaim de az a pár is az osztálytársam... és nincs idejük sajnos.

azt hogy 17 lány vagyok azért írtam mert gondolom mást tanácsolnátok egy 30 éves férfinak vagy ilyesmi ☺ köszi a válaszokat amúgy☺

2018. jún. 27. 20:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Igaz, virtuálisan is lehet barátkozni, nekem például már csomó ideje van egy barátom, akit a gép előtt szereztem meg, és eléggé jóban vagyunk... Viszont nemrég megismerkedtem valakivel, vele szintén jóban vagyok, viszont ami jobb, hogy itt lakik nem messze tőlem. Menj ki az utcára, akár az iskolában (bár nyáron ott nehéz lesz), és... más nem jut eszembe. Én is félénk voltam az elején, de miután jobban megismerkedsz valakivel azután már nem fogsz félni. Persze idegenekkel nem a legegyszerűbb megismerkedni, de ha barátokat akarsz akkor egyszer el kell kezdeni. Rajzosok? Keress rá a neten, hogy rajzszakkor xyz városban nyáron, és menj el rá. Ebben kicsit benne van a gép is, de legalább a valóságban ismered meg. Remélem segítettem:)
2018. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. vagyok... Hát a korodat nem néztem... De mindegy, akkor is próbálj meg akár virtuálisan, akár átcsöngetni a szomszédhoz, és veled egykorút keresni. Nem baj, ha fiatalabb, hiszen ha te 30 éves leszel szerintem már nem fog számítani, hogy a barátod 27. De ha 11 vagy, akkor már picit jobban számít, ha a barátod mondjuk 8 :'D (csak egy példa volt)
2018. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ☺
2018. jún. 27. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!