Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Neked hány olyan ember volt...

Neked hány olyan ember volt az életedben, akivel valamilyen oknál fogva megszakitottad a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Elmondtad nekik hogy miért? Ahogy visszagondolok emelem van egynéhány akiknek el sem mondtam miért, de annyira megbántottak, hogy azt éreztem aki ilyet tesz, azt félre ismertem és nem fogok neki magyarázkodni, egyszerűen csak leépítettem. Visszagondolva ez talán nem volt túl fair megoldás. Ti elmondjátok az illetőnek, ha nem kívánjátok többet a barátságát? Nem párkapcsolatról beszélek és nem is nagy barátokról, inkább olyan emberekről akikkel 1-2-3 évig jóban voltatok
2018. jún. 29. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

A kérdésről egyik ismerősöm jutott eszembe. Azt tapasztaltam hogy folyton rossz tanácsokat ad mindenkinek. Abban reménykedve hogy neki előnye, másoknak meg hátránya lesz belőle. El is neveztem anti-embernek és a szemébe is megmondtam hogy kártékony emberekre nincs szüksége sem nekem, sem a világnak. Persze önmagára nézve is kártékony mert azt hallom róla hogy újabban alkoholista. Valamint a hölgyeknek sincs rá szükségük mert eddig akivel próbálkozott, mind sikítozva futott el előle. Valamint tőle tudtam meg hogy a saját apja számára is "mérgező" anti-ember volt, és a végén az apja öngyilkos lett.

Hát fura ez hogy valaki másokat lenyomva próbál feljebb jutni, mint valami fuldokló. Csak hát valójában akkor is rosszul jár ha más tényleg megfullad, ő meg életben marad.

2018. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Hát sajnos nagyon sok emberrel megszakítottam a kapcsolatot, sok családtaggal is. Barátnőkkel, akikről kiderült, hogy össze-vissza hazudoznak, vagy csak szimplán egy csúnya barátnő mellett szebbnek érezték magukat, vagy csak a saját problémáiról tudott beszélni, engem meg szóhoz sem hagyott jutni, akkor is belevágott a szavamba. De ilyen energiavámpír emberektől is megszabadultam, akit állandóan támogatni kellett lelkileg, és nem is keresett megoldást a problémáira, csak a siránkozásból élt. Volt, akinek megmondtam, hogy befejeztem, volt akinek nem. Utólag én is sajnálom, ha lezáratlanul szakítom meg a kapcsolatot, de most már igyekszem ezt elkerülni.


Legjobban a nagyapámat sajnálom, akivel az egész család megszakította a kapcsolatot, mert borzasztó ember volt, tényleg kivételesen borzasztó, de a végén egyedül halt meg, és hatalmas lelkiismeret furdalásom volt, mert az egész családból engem szeretett a legjobban, én mégsem tudtam neki megbocsájtani, amit a többi családtagommal tett. Szóval az utolsó 4 évben felé sem nézett senki, max véletlenül futottunk össze vele, és nem tudtuk, hogy ilyen beteg lett, de mint kiderült, ő sem tudta, de ezt a mai napig nem nagyon tudtam teljesen feldolgozni.

2018. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

1. mostohaanyám

2. ex-barátnőm

2018. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
54%
Őszintén szólva csak egy volt, az is általános iskolában. A többiekkel nem kellett megszakítani mert idővel maguktól koptak le. Legalább nem kellett energiát fektetnem a megszakításra.
2018. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1, Rengeteg: én azt vallom, hogy aminek vége, annak vége. Akár munka, akár "barátság", akár csak ismeretségre vonatkozóan; 2, Részben tudják, részben csak egy állomás volt az életünkben az adott, "együtt" töltött időszak (pl.: suli, munkahely, stb.); 3, Egyrészt érződik az, hogy ki kit szeretne megtartani. Másrészt most vagyok egy olyan helyzetben, hogy én kimondtam, hogy vége, de nemrég találkoztam vele, és felhozta, hogy folytassuk... Nem találom az értelmét, így rágódok rajta.
2018. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-4 sosem mondtam el nekik
2018. júl. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!