Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondoltok, milyen...

Ti mit gondoltok, milyen barát, vagy inkább milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés
Hosszú évekig legjobb barátnők voltunk, egészen általános iskola óta. Most 23 évesek vagyunk, de már elég régóta ellaposodott a kapcsolatunk. Középiskolába még ugyanoda jártunk így ott még tökéletes volt a barátságunk, ahogy onnan elballagtunk egyre laposabb lett az egész. Ez nyílván valamennyire természetes is hiszem elkezdtük a saját kis életünket meg minden, de valahogy nem tudtam ezt feldolgozni, mert én mindig próbáltam őt keresni, hogy találkozzunk vagy akármi, de ő mindig kitalált valamit. Teljesen elfordult tőlem annó, holott mindig mondta hogy ő sose tenné, és hogy ő nem lesz olyan hogy ha majd nem látjuk egymást minden nap akkor le fog szrni. Hát pedig pont ezt tette. Már egy jó ideje egyáltalán nem keresem, feladtam, nem akarok utána futni. Igazából már idegenek vagyunk. Szerintetek miért lesz valaki ilyen? Nincs az ilyen embernek lelkiismeretfurdalása? Nem hiányzik neki a barátságunk? Nekem ez annyira furcsa hogy ilyen hosszú idő után valaki ennyire "elfelejti" a másikat.

2018. jún. 25. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ember személyisége folyamatosan változik. Ezért két ember hol közelebb van egymáshoz, hol távolabb. Ti a közelről jól eltávolodtatok. Természetes, ahogy mondod. Sajnos ez van. Vele már nem barátkozhatsz. Egyszer-egyszer talán még összefuttok, nosztalgiáztok... de ennyi. A
2018. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van több ilyen "barátnőm" is, már nem nevezem őket annak. Megtanultam, hogy nem érdemes olyan vonat után futni, ami már elment. Inkább előre nézek, nyitott vagyok mások felé és új barátokat szerzek. Jól érzem magam nélkülük. Sokáig fájt, hogy már nem keresnek, de megtanultam kezelni, már engem is hidegen hagynak. Nem fogom ráerőltetni magam másokra, ha nem akarják.
2018. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most ez csúnyán fog hangzani, de a női barátságok legtöbbje ilyen. Amíg szükség van valakire iskolában beszélgetni, addig jóban vannak, utána már nem. Rengeteg ilyen példát láttam baráti körömben, általános-, középiskolában és egyetemen is.

Lány barátaim azt mondják, a lány-lány közötti barátság mindig felszínes, férfiak között ha egyszer barátság van, akkor az meg is marad, ez történt nálam is szerencsére.

2018. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!