Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezeljem a viselkedését...

Hogyan kezeljem a viselkedését, irigységét, kérdezősködéseit?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy én a barátommal 4 hónapja vagyok együtt, de neki elég kevés barátja van és a legjobb barátjával és annak barátnőjével (ők 3 éve vannak együtt) elég sokszor járunk ki négyesben szórakozni.

Én a csajt és a srácot a kapcsolatunk előtt csak látásból ismertem.

Volt barátunkkal egy elég nagy vita kb 2 hónapja miattam, és a csaj segített minket kibékíteni (tanácsokat adott nekem mert ő már ugye legalább 3 éve ismeri barátomat).

Na a barátom exével is jóban volt ez a csaj, de én az exel nagyon nem vagyok jóban, és már többször meg is próbálta tönkretenni a kapcsolatot.

A "barátnőm" (párom barátjának a bnője) azt állítja már nem tartja a párom exével a kapcsolatot, de ezt én nem nagyon tudom elhinni több okból kifolyólag is.


Nem elég, hogy meg kell válogatnom, hogy mit mondok el a kiscsajnak (mert feltételezem elmondja az exnek), de láthatóan irigy is rám.

Másfél hónapja megműttettem a mellemet mert nagyon kicsi volt és évek óta zavart, a csajnak tök nagy melle van ha nem is a legszebb de most kitalálta, hogy ő is meg akarja csináltatni. Van tetoválásom, van elképzelésem milyen ruhákat hordok és szeretek, nem nagyképűségből de láthatóan utánoz és ezt a barátom is észre vette.

Ha elégedett vagyok magammal megpróbál valamit beszólni pl a ruhámra, mert azt gondolja hogy ettől majd elmegy az önbizalmam.


Egy hete mesélte, hogy a közös nyaralásunknál ahova 4en megyünk idén, majd fogja nézni, hogy a barátja mennyire néz engem meg a mellemet...

Egyébként ha mentünk 4en strandra mindig féltékeny volt ha a barátja ránézett egy szebb csajra mint ő. Hát láthatóan nincs önbizalma.


Az a baj nekem a barátnőimnek nincs barátjuk vagy nem mozdulnak nagyon ki, ezért inkább a párom barátaival mászkálunk. És ezért el kel viselnem a csajt.


Egyébként ha ez még nem lenne elég állandóan kérdezgeti hogy barátommal szoktunk-e veszekedni, a mai napig melltartós képeket kunyerál tőlem, kíváncsiskodik kérdezősködik állandóan mindenről. Ha elmegyünk együtt vásárolni ugyan azt akarja megvenni amit én.


egyébként ha valamelyik kérésének nem tesz az ember eleget akkor megsértődik, és ha pl valahol vagyunk képes utána már a nap hátralévő részében undok lenni



Hogyan lehet egy ilyen ember kibírni, leállítani ha muszáj velük mászkálnunk és nem szeretnék azért rosszban sem lenni vele?


21L



2018. jún. 29. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Barátodnak mutasd meg ezt a kérdést, hogy nem bírod elviselni az illetőt.

Egyébként plasztikcicák közti versengés, rivalizálás ez az egész véleményem szerint.

2018. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem fogok tulozni, az onbizalomhianyos emberelet el kell kerulni. sajnos ezeket tenyleg csak elviselni tudod, ami meg miert jo? tehat erted, ha engem minden nap gyomron rugnak a 2. keruletbe akkor rejthetek parnat a polom ala, vagy mehetek masfele is. :D az ilyen emberek csak elrontjak a kedved es leszivjak az energiad. szar szitu, en a helyedben a lannyal probalnam minimumea venni a kapcsolatot, mert ha raszolsz neked lesz rosszabb, hidd el. :D meg elviselhetetlenebb lesz
2018. júl. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!