Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem értem a viselkedését,...

Nem értem a viselkedését, mitől változhatott ennyit a hozzállása a barátságunkhoz?

Figyelt kérdés

Kb 5éve vagyunk legjobb barátok egy fiúval (én es ő is 7.es) egy osztályba járunk. És olyan 1-2hónapja fokozatosan távolodik el tőlem. Először úgy kezdődött hogy egyre kevesebbet irogattunk,beszélettünk,aztán már szinte a suliban sem beszéltünk. A közepén ennek az egésznek szinte csak köszöntünk egymásnak és ennyi volt. A végére pedig ahol most tartunk elkezdett kisebb beszólásokat mondogatni nekem, de még nem olyan nagyon durvákat csak ilyen kis “pimaszkodásokat” mostmár olyanokat beszól nekem hogy egyáltalán nem vicces és bazi rosszul tud esni.(pl.: ma megyek be az oszt.terembe és odaordítja nekem a fiúk közül hogy mivan te dagadt disznó beférsz még az ajtón?! De nagyon flegmán,és persze mindenki hallotta(egyépként 47kg vagyok tehát nempont az elhízás szélén állok) Én nem szoktam visszaszolni neki mert úgyis én szívom meg végül és inkább hagyom és nem megyek még a közelébe sem mert nemakarok odáig lesüllyedni ahol most ő tart. Egy 3hónapja viszont nagyon jóba lett egy 8.os csajjal,aki annyira kihasznalja hogy az hihetetlen de ha próbálnék szólni ugysem hinné el nekem, és már eggyütt jönnek reggel suliba, eggyütt mennek haza, hétvégén elmennek moziba tehát teljesen mintha járnának de csak barátok. És ma miután beszólt nekem (ez volt 4.órában és 6.óra után) az ebédlőben folyamatosan engem nézett, és le sem vette rólam a szemét, és amikor ránéztem mert azthittem hogyha ennyira néz akkor akar valamit vagy bármi, és ránéztem és elkapta a tekintetét. És ezt vagy 3x eljátszottuk ,de miközben nézett nem nevetett hanem kicsit flegma fejet vágott.

Mostmár tényleg nem értem hogy mi a fenét csináljak mert egy csomószor próbáltam vele beszélni hogy mi a baja velem?,de csak annyit mond hogy semmi.

Mi miatt lehet velem ilyen? És ez elmúlik vagy akkor miért nézett folyamatosan 20percen keresztül ha “elvileg” már utál?


2017. dec. 1. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom,miért lett ilyen, de másik barátot kell keresned. Ne hagyd, hogy csúnyán beszéljenek veled.
2017. dec. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az együtt az rövid gy.


Hanyagold az illetőt, fölösleges magadat szivatni.


"mitől változhatott ennyit"

Ezt úgy hívják, serdülőkor.

2017. dec. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!