Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedik így velem?

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki egyszer normális, azt hiszem, hogy akár barátok is lehetnénk, aztán ok nélkül lealáz mások előtt, megbánt, lekoptat. Nők vagyunk mind a ketten, egy munkahelyen. Lehet, hogy csak szánalomból, muszájból visel el? Nagyon megbántott tegnap,munkaügyben mentem segítséget kérni és mivel levelet írt kb 2 méterre megálltam tőle, erre közölte, hogy ne lógjak a nyakán mert frusztráló. Reggel még kutya baja sem volt. Ezt jó hangosan közölte. Írásban jeleztem felé, hogy ez nem esett jól, bocsánatot kért, de így nem viselkedik az aki kedveli a másikat. Már annyiszor megbántott hogy úgy érzem hogy valami bennem is megtört. Szerinte túlagyalom. Többször kértem ha zavarom közölje, de semmi. Viszont ez a reakció nem véletlen. Mit javasoltok?
2018. jún. 30. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nők !:D


Ennyiből amit leírtál neked is le kene essen hogy ez soha nem lesz barátság max számításból a részéről.


Szerintem ha nem muszáj ne keresd. Szemlátomást nem igazán erdekled.

2018. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is egyoldalúnak látom, de akkor miért nem közli nyíltan? Nem értem az embereket, én mindig őszinte vagyok. :(
2018. jún. 30. 12:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Mentségére engem is nagyon idegesít, mikor bejön valaki és szó nélkül bámul, míg én dolgozom. Akkor már inkább mondja, hogy “látom elfoglalt vagy, majd szólj ha lesz rám időd” és menjen ki. A bámulva várakozással sokakat ki lehet kergetni a világból.
2018. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!