Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is van aki a kétszemélyes...

Más is van aki a kétszemélyes barátságot preferálja?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok, de így nem sok embert érdeklek. Mert a korombeliek többségének a minél több ember a lényeg. Úgy értem ezt hogy valakinek van több barátja de minddel külön foglalkozik. Nekem egy a lényeg, hogy jol erezzem magam a másikkal.

18L


2018. júl. 1. 22:25
 1/8 anonim válasza:

Én is így vagyok vele, lehet ez az oka, hogy nincs sok barátom...

17L

2018. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En is.

N

2018. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak egy barát kell, akivel jobban számíthatunk egymásra mint a világon bárkire, de mivel nincs ilyen ezért marad a 0-24 internetezés és elfojtom a magányt. :D

19/F

2018. júl. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 barátom van, de ők már hosszú évek óta. És velük nagyon jó a barátság, éppen ezért nem is erőltetem hogy legyen több. Nekem ez így sokkal értékesebb mintha ha lenne 15 de egyik sem igazi.
2018. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ja.. külön barátokkal én sem tudnék foglalkozni, főleg a manapság divatos felszínes-érdek-extrovertált kapcsolatok nagyon taszítanak.

Vagy egyetlen igazi barát, vagy egy baráti társaság, ahol mindnyájan egymás lelkitársai vagyunk. Sajnos egyelőre ez csak ábránd nekem is 🙂


25f

2018. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és aki szintén ilyenre vágyik, az írhat nekem privátban, egy próbát megér itt is ismerkedni 😃
2018. júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van.

18l

2018. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem se volt soha sok barátom.Talán 2 olyan embert ismerek,akit tényleg a barátomnak nevezhetek.Az egyiket óvoda óta ismerem.

Azok akiknek sok "barátjuk" van,azoknak az embereknek nincs a legtöbb esetben egy se,mert a barátaik sokkal inkább csak haverok.

28/F

2018. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!