Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az elején még keresett érdeklő...

Az elején még keresett érdeklődött, de már nem miért van ez?

Figyelt kérdés

összeismerkedtem egy sráccal pár hete,az elején sokat dumáltunk, mindig vagy ő írt, vagy én neki

az elmúlt 2 napban alig ír, mintha már nincs kedve velem beszélni

kérdeztem tőle hogy amúgy nem zavarok , nem tartom fel valamiben azt mondta dehogy nyugodtan írjak


ha meg írok akkor látta de nem ír vissza,de azért 85 % fent van netezik


fiúk miért csinálják ezt?

ha meg válaszol általába max 2 szóba lerendezi és kész , de azért hiteget hogy majd írok ,majd beszélünk ...nrem értem ezt az egészet



2018. júl. 5. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Velem a csajok csinálják ezt,egyszerűen rühellem hogy senkivel se tudok tartósan beszélgetni :(
2018. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megértelek,de ez miért van ?
2018. júl. 5. 18:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom,pedig nem laposodik el a beszélgetés :/
2018. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy feladta, mert nem haladtatok semerre egyről a kettőre; vagy úgy látta, hogy ő nem érdekel téged; vagy írtál valamit, ami miatt rájött, hogy mégsem vagy az esete és kiábrándult; kifogyhatott a témákból, már az élete összes dolgát megbeszéltétek, tiédet is; nem akar kínos csöndeket; úgyhogy inkább nem is ír; simán rájött, hogy nem akar veled lenni; vagy megtetszett neki más, akivel úgy látja, jobban összeillenek, akár kettőtökkel is levelezhetett; hogy eldöntse; melyikőtökre startoljon rá; stb. Ezer oka lehet.
2018. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

*Vagy pl rájött , hogy un téged;

Vagy kiismert, és nincs benned új,

kiüresedtek a beszélgetések

2018. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
taliztunk párszor és nagyon jól elvoltunk
2018. júl. 5. 18:53
 7/10 A kérdező kommentje:
beszélgetésből nincs hiány
2018. júl. 5. 18:54
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
mert ott ülni és bámulni a telefont az nem beszélgetés fel kéne kelni, emberek közé menni, de lusták vagytok.
2018. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Lehet több vasat tart a tűzben.
2018. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

fiu 28

én 26

2018. júl. 6. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!