Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt egy fiú akivel elég...

Volt egy fiú akivel elég jóban voltunk. Barátok voltunk. Nyáron egyáltalán nem keresett ez valljuk be elég rossz esett. Év elején szegénnyel élf bunkó voltam és azóta alig beszélünk. Szeretném vissza szerezni a barátságát. Hogy lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

#barát #Barátság visszaszerzése
2016. okt. 4. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak szólj hozzá valamit, meg megint valamit, aztán majd csak beindul a dolog. Ő is ezt várja, s ezen agyal.
2016. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Háát én pont egy ilyen sztori másik fele vagyok. (Azaz a barátom év elején elég "bunkó" volt velem és én nem igazán kerestem utána.) Ha a barátom, aki sajnos átment ellenség kondícioba, de keresne, nálam simán elég lenne annyi, hogy "gyere, találkozzunk, beszéljük meg, kit mi nyomaszt". Meghallgatnám, én is elmondanám egyszer(!) Hogy nekem mi nem tetszik és ha érezném a jó szándékot, simán elengedném (őszintén) a sérelmeket. (Csak reménykedem, hogy a kérdező az, akire gondolok)
2016. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudsz mondani valamit amiből rá jöhetek hogy én vagyok-e az a kérdés író?🙂(Valami jellegzeteset)
2016. okt. 4. 21:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudsz mondani valamit amiből rá jöhetek hogy én vagyok-e az a kérdező ?🙂(Valami jellegzeteset)
2016. okt. 4. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!