Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már veletek ilyen, h egy...

Volt már veletek ilyen, h egy idegen annyira "megfogott a személyiségével", megszeretted volna őt jobban ismerni?

Figyelt kérdés

Tisztázzuk, h én vagyok a nő és férfiról van szó. Párkapcsolatban élek, DE NEM KIKEZDÉS, MEGCSALÁS céljából "vonzódom" a megismeréséhez.


Tavasszal kis házfelújítást végeztünk a szüleimmel és egy építőipari cégtől jöttek emberek segíteni. Volt köztük egy srác, akiről tudtam, h az egyik távoli unokatestvéremnek az exe. A jóképűségéből azt gondolná az ember először, h nagyképű, flegma stb., de egyáltalán nem volt az, sőt: szűkszavú volt ha leültünk kávézni a munkásokkal és visszahúzódó. Az egyik munkás, aki családtag és ismerte a srácot, elkezdte mesélni, h utoljára aki volt nő az életében, mennyire csúnyán átverte őt: összeakartak költözni, a srác jóhiszeműen, h akkor közös családi házat épít, majd mikor készen lett, a csaj meresztette és lecserélte őt egy másik pasira. Sajnos szerződés nem volt írva, ezért a srácot nem fizette ki a nő és így csúnyán alul maradt érzelmileg és anyagilag is. Bennem olyan empátia kialakult, mivel tudom jól milyen csalódni olyanban, akire még az életedet is rábíztad volna. Nem tudom megmagyarázni miért is kattog ezen az agyam és azon, h megismerjem. Tényleg, semmi komolyat, futókalandot nem szeretnék tőle, mert imádom/szeretem a páromat. Viszont a hatalmas csalódásomról senkivel nem tudtam beszélni, mert senki nem járt a cipőmben, a párom is érthetetlenül áll ez felett, h miért viselt meg annyira. Benne mintha magamat látnám csak fiúban. És itt nincs szó érzelmi vagy szexuális vonzódásról. Semmi ilyenről. Veletek is volt már ilyen? Vagy nekem ment el az eszem? :D


2018. júl. 6. 15:42
 1/4 anonim válasza:

Ilyenek előfordulnak, nem ment el az eszed, de! Óvatosan!

Mert most még azt mondod, hogy nincs semmilyen vonzalom, viszont ha elkezded jobban megismerni és kapcsolódtok ezeken a közös pontokon, nagyon hamar belecsúszhatsz egy érzelmi megcsalásba vagy még több is. Jobb lenne ha a mostani jól működő kapcsolatod megkímélnéd egy ilyen kényes szitutól.

2018. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mintha nem lennék magamban biztos, de én is így gondolom, h nem érdemes ilyenbe belemenni.. Inkább az érdekelt, h ilyen létezhet-e vagy csak megkergültem. Azon kívül, h igen, külsőleg helyes, még nem tudnék vele semmit sem elképzelni, mert sehogyan se vonz, nincs meg a szikra sem. De amúgy igazad van, ettől függetlenül!
2018. júl. 6. 15:55
 3/4 anonim válasza:

Nem kergültél meg, van, hogy így érez az ember, de ha nem mész utána, ez a dolog elcsendesül.

Amit az óvatosságról mondtam az sajnos tapasztalat. Még szerelmes ember is mehet félre, jobb nem kísérteni a dolgot... nem hiszem, hogy a párod el lenne ájulva, ha jobban meg akarnál ismerni egy másik férfit (hiába hátsó szándék nélkül, ez az embereket általában nem érdekli, és jogosan, mert sok viszony ártatlannak indul)

2018. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat és h megérted, nem forgattad ki a mondandómat :)
2018. júl. 6. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!