Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan rendezveny vagy...

Van olyan rendezveny vagy barmi ahol idegenek eggyutt satoroznak vagy bicikliznek vagy barmi?

Figyelt kérdés
Lehet rosszul fogalmazok. De itt vagyok 22. Vannak barataim. Sok ismerosom. De mindenki dolgozik, suli baratno stb. Ezert nincs kivel tervezzek nyaralni utazni jol erezni magam. Es arra gondoltam ha lenne ilyesmi az nem lenne rossz:D
2018. júl. 8. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. az összes nyári fesztivál ilyen.
2018. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Találni kell valakit (akár itt, de neten bárhol) akivel eltöltötök így egy napot. Én már próbáltam két sráccal is (barátilag) és nagyon jó volt szerintem.
2018. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt nem rosz olvasni:) hsz van autom is. Ami mar elony. Mi vagany buit lehetne csapni idegenekkel mg lehet jol is sulne el a dolog:D
2018. júl. 8. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!