Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak most?

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Tegnap megbeszéltük a barátnőmmel, hogy megyünk egy rendezvényre. Tegnap este ráírtam hogy pontosítsuk, pl mikor indulunk meg ilyenek. Nemrég elérhető volt, de meg se nyitotta az üzenetet, írtam neki, hogy hahó, erre kilépett. Felhívtam, de nem veszi fel. Most ez azt jelenti hogy nem akar menni? Mert akkor miért nem tud egyszerűen visszaírni, hogy nincs kedve? Most itt állok és nem tudom, hogy megyünk-e, arra várok, hogy adjon valami életjelet, de nem ad. Ezzel az én napomat is elrontja, mert nem tudok semmibe belekezdeni, mert itt ülök és várok, hogy megyünk-e vagy nem. Szerintetek mossak hajat és öltözzek fel, hátha ír, hogy induljunk vagy már biztos nem fog? Hogyan érhetném el?

Annyit tudok, hogy 9-re állatorvoshoz ment, de azért ez nem tart ennyi ideig, ráadásul többször is belépett 10 percekre és azért az elég fura, hogy pont akkor lépett ki, amikor még egyszer ráírtam.



2018. jan. 13. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Szépen készülődj, menj el a rendezvényre, esetleg hívj el valaki mást.

A barátnődnek valami közbejöhetett, várd meg amíg ő mondja el hogy mi történt ne kezdj elméleteket gyártani meg főleg ne haragudj meg addig rá amíg nem tudod mi történt pontosan.

2018. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igaz, csak legalább adhatna annyi jelet, hogy megy e vagy nem. :( Most megint elérhető, írtak valamit az osztálycsoportba és azt írja, hogy látta, de az én üzeneteimet nem nyitja meg.

Sajnos nem tudok mással menni és egyedül se igazán. :( Elkezdek készülődni, aztán meglátom.

Köszi a választ. :)

2018. jan. 13. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyira ismerős a helyzet... sokszor estem át rajta :( mondanám hogy majd megszokod de nekem sem sikerült
2018. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végül írt, hogy nem tud jönni, mert órákig elhúzódott az állatorvos és most jött rá, hogy estére színházjegye van.
2018. jan. 13. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Keríts valami jó kaját és rakj be egy filmet :)
2018. jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az lesz. :D HBO-n hatkor fog menni a Kincsem, addig rajzolok. :)
2018. jan. 13. 16:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!